با کیبورد جدید SteelSeries از هشدارهای صوتی بی‌نیاز می‌شوید

۲۸ مرداد ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت SteelSeries را با تجهیزات بازی دقیق و قدرتمندی که می‌سازد، می‌شناسیم. یکی از جدیدترین ماوس‌های این شرکت طبق ادعای آن‌ها، می‌تواند با دقت ۱ به ۱ حرکات را در بازی‌ها بازسازی کند؛ دقتی که بازی‌کننده‌های حرفه‌ای مدت‌هاست به دنبالش هستند. عجیب نیست که کیبورد جدید SteelSeries هم همان دقت و کیفیت بالایی که انتظار دارید را در خودش جای داده باشد. این شرکت از کیبورد جدیدی به اسم Apex M570 رونمایی کرده است؛ کیبوردی که طبق گفته‌ی سازندگان آن، یک «پکیج کامل» است.

برای کسانی که علاقه‌ای به شنیدن صدای هشدار ندارند، دیدن این هشدارها روی کیبورد، بسیار خوشایند خواهد بود.

کلیدهای کیبورد جدید Apex M570 چراغ‌های رنگی دارد که می‌توانند با هشدارهای کامپیوتر، روشن شوند. شرکت SteelSeries می‌گوید که فریم کیبورد جدیدش را با استفاده از آلومینیوم هواپیما ساخته است. این شرکت هم‌چنین مثل لاجیتک، بی‌خیال استفاده از کلیدهای Cherry شده است و خودش سوییچ‌های مکانیکی ساخته؛ سوییچ‌هایی که به اسم QX2 شناخته می‌شوند. می‌توان ال‌ای‌دی‌های این کلیدها را با هشدارهای مختلف تنظیم کرد. برای مثال، کلیدها می‌توانند به هنگام دریافت چت، ایمیل یا پیغام، رنگ‌های متفاوتی از خود نشان دهند.

برای کسانی که علاقه‌ای به شنیدن صدای هشدار ندارند، دیدن این هشدارها روی کیبورد، بسیار خوشایند خواهد بود. اپ Discord، اپ چت متنی و صوتی که برای گیمرها ساخته شده هم در نرم‌افزار SteelSeries Engine ادغام خواهد شد و می‌توان هشدارهای این نرم‌افزار را با چراغ‌های کیبورد هم دریافت کرد.

کیبورد Apex M570 از امروز با قیمت ۱۴۰ دلار وارد بازار شده است.

منبع: Engadget

 

 

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه