ببینید چطور با قابلیت جدید اینستاگرام می‌شود خرید کرد

۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اینستاگرام، شبکه‌ اجتماعی‌ای که نیاز به معرفی ندارد در حال آزمودن یک قابلیت جدید است که از طریق آن می‌توان به کالاها برچسب زد و امکان فروش آن‌ها را درون خود این شبکه‌ اجتماعی فراهم کرد.

با این ویژگی جدید شرکت‌ها می‌توانند اجناس خود را برای تبلیغ در اینستاگرام بگذارند و از همان‌جا هم با وارد شدن به تگ جنس مورد نظر آن را به سبد خرید بیافزایید بدون آنکه نیاز باشد وارد سایت یا اپلیکیشن دیگری به جز اینستاگرام شوید. این اجناس قابل فروش هم در قالب تصاویر در درون اینستاگرام قرار می‌گیرند.

البته افزودن چنین امکانی باعث نامطلوب شدن تصویری که می‌بینیم نمی‌شود چون تمام این تگ‌ها پنهان می‌شوند و برای نمایش‌شان باید صفحه‌نمایش را لمس کنید.

در حال حاضر و طبق آنچه اینستاگرام اعلام کرده شرکای تجاری این قابلیت جدید که در حال آزموده شدن است شرکت‌ها، خرده‌فروشی‌ها و فروشگاه‌های Abercombie & Fitch، BaubleBar، Coach، Hollister، JackThreads، J.Crew، Kate Spade New York، Levi’s، Lulu’s، Macy’s، Michael Kors، MVMT Watches، Tory Burch، Warby Parker و Shopbop هستند.

این امکان می‌تواند در مجموع به نفع بسیاری از فروشگاه‌های کوچک و بزرگ کالا باشد. البته باید تا آزموده شدن کامل قابلیت جدید و افزوده شدن آن به اپ اینستاگرام منتظر بمانید.

نمونه‌ای از آنچه با این قابلیت می‌توان انجام داد را در ویدیوی زیر ببینید:

منبع: PhoneArena

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. Avatar ایشارژیو

    باید دید در ایران هم قابل استفاده خواهد بود…

  2. Avatar محمد

    خب برای کشور ایران چه فایده ای داره ؟

  3. Avatar فلای بلاگ

    ولی احتمالا کاربر پسند نباشه.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه