برنامه Google Photos با ویژگی‌های جدید مهمان گوشی‌‌هایتان می‌شود

۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در کنفرانس خبری گوگل I/O دیشب، گوگل سه ویژگی جدیدی از اپلیکیشن Google Photos را معرفی کرد؛ سه ویژگی جالبی که در نسخه جدید، تجربه هیجان‌انگیزی را در زمینه اشتراک‌گذاری عکس‌هایتان رقم می‌زند.

در نسخه به‌روزرسانی شده اپلیکیشن Google Photos سه بخش Sharing، Shared Libraries و Photo Book اضافه می‌شود که اشتراک‌گذاری عکس‌هایتان را آسان‌تر از قبل می‌کند. در بخش اول یعنی “Sharing” هوش مصنوعی گوگل به کمک شما می‌آید تا صورت افراد داخل تصویر را تشخیص دهد. بعد تشخیص چهره‌های داخل تصویر، به شما پیشنهاد می‌دهد که عکس را با دوستانتان اشتراک بگذاید. مثلا شما جایی هستید و با دوستانتان عکس می‌گیرید، گوگل به کمک هوش مصنوعی صورت‌ افراد حاضر در عکس را تشخیص می‌دهد و به شما پیشنهاد می‌دهد که آیا دوست دارید تصاویر را برای دوستانی که در عکس تشخیص داده ارسال کنید!؟

در بخش دوم که ” Shared Libraries” نام دارد، هوش مصنوعی گوگل این اجازه را به شما می دهد که تعیین کنید هر عکسی را برای چه شخصی بفرستید. بدین ترتیب براساس هویت افراد تشخیص داده شده در عکس، شما می‌توانید آن را به افرادی که از پیش تعیین کرده بوده‌اید ارسال کنید. مثلا Anil Sabharwal، شخصی که برای معرفی این ویژگی‌ها در سن کنفرانس حاضر شده بود، از دخترش عکسی گرفت. Google Photos بعد از تشخیص صورت دختر این فرد، عکس را برای همسرش به صورت خودکار ارسال کرد.

بخش آخر که به عنوان Photo Books شناخته می‌شود، مربوط به قسمت جالبی از این برنامه بوده که رحال حاضر، تنها در دسترس شهروندان آمریکا قرار گرفته است. قابلیت Photos Books باعث می‌شود که شما از تصاویرتان یک آلبوم واقعی و فیزیکی تهیه کنید! بدین صورت که یا خودتان تصاویری را انتخاب کنید یا به هوش مصنوعی گوگل اعتماد می‌کنید تا بهترین تصاویر گرفته شده را به شما پیشنهاد دهد. سپس در صورت تمایل، می‌توانید با پرداخت ۹.۹۹ دلار تصاویر را در قالب یک آلبوم واقعی تحویل بگیرید. البته باید تا مشخص شدن ساز و کار این ویژگی و گرفتن بازخورد کاربران کمی منتظر بماینم. گوگل اعلام کرده که این قابلیت برای کشورهای دیگر هم قرار است در آینده عرضه شود.

منبع: PhoneArena

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه