به اخبار و مطالب دیجی‌کالامگ امتیاز بدهید!

۱۹ تیر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

چرا دیجی‌کالامگ وجود دارد؟ چون می‌دانیم شما مطالب ما را می‌خوانید. از مقالات ما گرفته تا نقد و بررسی‌ها، همه با در نظر گرفتن نیاز و سلیقه‌ی مخاطب تولید می‌شوند. پس بدون شک، اولویت اول ما در تولید تمام این محتوا، مخاطب است. تا به امروز، در قالب نظرات هر مطلب، بازخوردهای خود را نسبت به مطالب دیجی‌کالامگ، به ما منتقل کرده‌اید. امروز برای اینکه حتی راحت‌تر بازخوردهای خود را به ما منتقل کنید، قابلیتی جدید را به سایت اضافه کرده‌ایم.

از امروز می‌توانید پایین تمام مطالب سایت، ستاره‌هایی را ببینید. این ستاره‌ها به شما اجازه می‌دهند تا به یک مطلب، امتیاز بدهید.

از شما می‌خواهیم که سطح رضایت خود را از یک مطلب، در قالب این ستاره‌ها به ما منتقل کنید. رضایت شما می‌تواند جنبه‌های مختلفی داشته باشد. ممکن است از محتوای یک مطلب خوش‌تان آمده باشد، یا اینکه از ساختار نوشتاری آن لذت برده باشید.

لازم نیست بنشینید و از دیدگاه‌های مختلف، یک مطلب را نقد و بررسی کنید و به آن امتیاز بدهید (البته که از این کار شما حسابی استقبال می‌کنیم)، ولی از شما می‌خواهیم که پس از خواندن یک مطلب، حسی که از آن گرفته‌اید را در قالب ستاره، به ما انتقال دهید.

همانطور که گفتیم، دیجی‌کالامگ رسانه‌ای است که تمام و کمال برای مخاطب‌هایی مثل شما وجود دارد. پس می‌توانید مطمئن باشید که امتیازاتی که به مقالات، پادکست‌ها یا ویدیوهای ما می‌دهید، در ارتقای سطح سایت، و پاسخگویی بهتر به نیازهای شما، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.

 

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
 1. Avatar فرهاد

  این مگ امروز , فقط یه سایه از مگ روزای اوجه
  جای مطالب ناب رو , اخبار اقتصادی و تجاری پرکردن
  مثال میخواین:
  مطالب زهرا غلامی
  و
  مهدی مومن زاده
  یادش بخیر , چه رقابتی تو کمیت و کیفیت مطالب بود
  یکیشون که هیچ خبری ازش نداریم…
  یکی دیگشونم انگار اعتصاب مطلب کرده
  از یارای قدیمم که به همون کیفیت اول ارن ادامه میدن, فقط ۲ نفر موندن که بخاطر احترام به همه دوستان نام نمیبرم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه