تازه‌های کتاب در فیدیبو!

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
تازه‌ های کتاب

همیشه تازه‌های کتاب و کتاب‌های جدیدی که انتشاراتی‌ها روانه بازار می‌کنند برای کتاب‌خوان‌ها اهمیت زیادی داشته و به دنبال آثار جدید از نویسندگان هستند. اگر به خواندن کتاب به صورت الکترونیکی علاقه دارید، می‌توانید تازه‌های هر انتشارات را از فیدیبو دریافت کنید.

رازهایی برای جذب مشتریان جدید

تازه‌ های کتاب

روش جذب مشتری جدید: فروش آسان است. چیزی که سخت است، حرفه‌ای شدن در فروش است. شما به عنوان یک فروشنده همیشه باید بیشتر بفروشید و در هر جایی که هستید اعتبار بیشتری کسب کنید. برای این کار شما به کمک دیگران هم نیاز دارید . این کتاب صوتی موفقیت شما را با رازهای فروش افراد حرفه‌ای آشنا می کند تا بتوانید پیشرفت کنید و نه تنها در کوتاه‌مدت فروش بیشتری داشته باشید بلکه در درازمدت بتوانید بسیار بیشتر از قبل بفروشید. جایی که بقیه شکست می‌خورند، شما می‌توانید موفق شوید مشتری‌ها بر اساس چیزی که می‌دانند به شما نه می‌گویند اگر به آن ها اطلاعات بیشتری بدهید شانس شما برای فروش بالا می رود . بعد از شنیدن این کتاب شما یاد می‌گیرید به مشتری این حس اطمینان را منتقل کنید که تصمیم به خرید تصمیم درستی است تا بتواند با راه جدیدی که پیش رویش می گذارید تصمیم جدیدی بگیرد و فروش انجام شود.

دانلود کتاب از فیدیبو

قانون ۵ ثانیه

تازه‌ های کتاب

این یک داستان واقعی از قانون ۵ ثانیه است. این قانون چیست؟ چرا از آن استفاده می شود و چطور مردم سرتاسر دنیا از آن استفاده میکنند و در مدت ۵ ثانیه زندگی خود را تغییر میدهند؟ تمام اتفاقات این کتاب واقعی است. هیچکدام از اسامی تغییر نکرده‌اند. نویسنده این کتاب می‌گوید: «تمام مطالبی که از فضای مجازی در این کتاب امده است پست‌های واقعی هستند. نمیتوانم بیشتر از این برای به اشتراک گذاشتن این کتاب با شما صبرکنم و شاهد به قدرت رسیدن شما باشم. ۵ ۴ ۳ ۲ ۱ شروع میکنیم.»

دانلود کتاب از فیدیبو

 

سفر به قلب زنان امریکای لاتین

تازه‌ های کتاب

قهرمانان این داستان‌های کوتاه، در مرز بین تسلیم و شورش می‌جنگند. مرگ، خونریزی، خشونت فیزیکی یا زبانی، از جمله مضامین پر تکرار هستند. و اگرچه به‌طور یکدست داستان زنان است که این مجموعه را شکل می‌دهد، اما مردان بی‌آنکه حذف شوند، در همه‌جا حضور دارند. «آگنس پوآریه» نویسنده این کتاب می‌گوید: «وقتی داشتم کتاب‌های متعددی را که در طی آخرین سال‌های اقامتم در امریکای لاتین خریده بودم، در کتابخانه ام مرتب می‌کردم، ایدۀ این اثر، خیلی ساده به ذهنم رسید. در سال ۲۰۰۰ مسیر برای این‌گونه ماجراجویی‌ها مساعد بود: تصور گذرگاهی ادبی از میان ۱۸ کشور امریکای لاتین با معرفی داستان‌های کوتاه نه از نویسندگان معروف- بلکه به‌قلم زنان جوان و گمنام در فرانسه.»

دانلود کتاب از فیدیبو
برچسب‌ها :
دیدگاه شما