تریلر روند بازی Star Wars: Battlefront 2 منتشر شد

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

می‌توانیم به جرات بگوییم که شماره‌ی دوم بازی Star Wars: Battlefront، بزرگ‌ترین بازی الکترونیک آرتز در سال جاری میلادی است؛ هر چه باشد، نیم ساعت از کنفرانس یک ساعته‌ی دیشب الکترونیک آرتز، فقط به بازی Star Wars: Battlefront 2 اختصاص داده شده بود. با این حال، از این موضوع شکایت نمی‌کنیم، چون به نظر می‌رسد که Battlefront 2 قرار است به یکی از بهترین بازی‌های چند نفره‌ی اخیر تبدیل شود.

Star Wars: Battlefront 2 قرار است در روز ۱۷ نوامبر سال جاری میلادی عرضه شود.

الکترونیک آرتز در کنفرانس EA Play دیشب، برنامه‌ای بزرگ برای Battlefront 2 ترتیب داده بود. بازیگر نقش اصلی این بازی، روی سن آمد و درباره‌ی بخش‌های مختلف بازی صحبت کرد. قرار است در زمان‌های مشخص، محتوای دانلودی رایگانی برای Battlefront 2 عرضه شود و تمام نقشه‌ها و شخصیت‌هایی اضافه‌ای که برای این بازی عرضه می‌شود، رایگان خواهند بود. اسلحه‌ها، خودروها و دیگر آیتم‌های رایگان دیگری هم برای تمام کسانی که Battlefront 2 را خریده‌اید، عرضه خواهند شد.

پیش از این، تریلر داستانی Battlefront 2 را دیده بودیم، اما الکترونیک آرتز دیروز بیشتر روی بخش چند نفره‌ی این بازی، که در اصل هسته‌اش است، تمرکز کرده بود.

بازی Star Wars: Battlefront 2 قرار است در روز ۱۷ نوامبر سال جاری میلادی، روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

می‌توانید در ادامه، تریلر جدیدی که دیشب از Battlefront 2 منتشر شد را بیینید.

 

منبع: Gematsu

E3-2017-Ad

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه