Star Wars: Battlefront II رونمایی شد؛ اولین تریلر بازی را ببینید

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۰ ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۴ دقیقه

در طول مراسم Star Wars Celebration، یعنی دقیقا همان مراسمی که تریلر و اطلاعات قسمت بعدی مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان در آن منتشر شد، شرکت بازی الکترونیک آرتز هم از شماره‌ی بعدی بازی Star Wars: Battlefront رونمایی کرد. این بازی توسط استودیوهای مختلف الکترونیک آرتز ساخته می‌شود و مهم‌ترین تغییرش نسبت به شماره‌ی اول، اضافه شدن یک بخش داستانی بزرگ است.

Star Wars: Battlefront II در روز ۱۷ نوامبر روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

الکترونیک آرتز هنوز هم می‌گوید که بخش چند نفره‌ی Battlefront II، تمرکز اصلی این بازی است. قرار است تمام شخصیت‌های جنگ ستارگان، از فیلم‌های اصلی و قدیمی گرفته تا سه‌گانه‌ی پیش‌درآمد و هم‌چنین فیلم‌های جدید، در Battlefront II حضور داشته باشند. مثل شماره‌ی اول، مبارزات فضایی هم در کنار اکشن اول شخص خوب بازی، بخشی از Battlefront II را تشکیل خواهد داد.

بخش داستانی Battlefront II بازی‌کننده‌ها را در نقش شخصیتی جدید به اسم Iden Versio قرار می‌دهد. بازی‌های قصه‌های جداگانه‌ای را در زمان‌های مختلف تعریف می‌کند و انتظار داریم شخصیت‌های معروف جنگ ستارگان، از شخصیت‌های قدیمی گرفته تا کاراکترهای تازه‌ی این مجموعه را در داستان Battlefront II ببینیم.

شخصیت‌هایی مثل Rey، Kylo Ren، Yoda یا Darth Maul از شخصیت‌های تازه‌ای هستند که به Battlfront II اضافه شده‌اند. هر کدام از شخصیت‌های بازی، مجموعه‌ای از قدرت‌های خاص خودشان را خواهند داشت؛ این قدرت‌ها و توانایی‌ها هم‌چنین در طول بازی ارتقا پیدا می‌کنند.

می‌توانید در ادامه، اولین تریلر و هم‌چنین تصاویر منتشر شده از Star Wars: Battlefront II را ببینید. بازی در روز ۱۷ نوامبر روی پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Gematsu

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما