تریلر فصل دوم سریال «بهتره با سال تماس بگیری» پخش شد

فرزانه احسانی مؤید ۲۰ آبان ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۹ 10 نوامبر 2015

هفته‌ی گذشته اولین تریلر از فصل دوم سریال «بهتره با سال تماس بگیری» (Better Call Saul) پخش شد که تنها چند دیالوگ مختصر و صحنه‌ای از بازی «باب آدنکرک» (Bob Odenkirk) در نقش جیمی «مک‌گیل» (Jimmy McGill) را نشان می‌داد.

در پایان فصل قبل مک‌گیل سر یک دوراهی قرار گرفته بود که باید به عنوان یک وکیل، بین وجدان و منافع‌اش یکی را انتخاب می‌کرد. او که از طرف خانواده و دوستان‌اش طرد شده، آماده است تا در وجه تاریک قانون غرق شود. در این تریلر او می‌گوید: “[انجام دادن یک کار خوب] دیگه نمی‌تونه مانع من بشه.”

در این سریال که پیش‌درآمدی برای برکینگ بد تلقی می‌شود، مک‌گیل به صورت آدمی تصویر شده که سعی می‌کرده تغییر ایجاد کند ولی علی رغم انتظارش، تنها زمانی پاداش می‌گیرد که بر خلاف تعهدات و اخلاقیات رفتار می‌کند.

یکی از نقاط قوت این داستان به روایت «وینس گیلیان» (Vince Gillian)، در نحوه‌ی بیرون کشیدن شخصیت مک‌گیل از درام جنایی داستان «برکینگ بد» (Breaking Bad) بود که حول قاچاق مواد مخدر می‌چرخید.

«بهتره با سال تماس بگیری» داستان زندگی مک‌گیل شش سال پیش از مواجهه‌اش با والتر وایت و درگیر شدن در داستان اوست. در این‌جا برای بیننده آشکار می‌شود که خود آدنکرک هم نسخه‌ای مشابه والتر وایت بوده است؛ از این منظر که او هم خود را در دوراهی انتخاب بین منفعت تام و پای‌بند بودن به اخلاقیات می‌بیند.

در این سریال که پیش‌درآمدی برای برکینگ بد تلقی می‌شود، مک‌گیل به صورت آدمی تصویر شده که سعی می‌کرده تغییر ایجاد کند ولی علی رغم انتظارش، تنها زمانی پاداش می‌گیرد که بر خلاف تعهدات و اخلاقیات رفتار می‌کند. تبدیل شدن از آن مک‌گیل به شخصیت کمیک و درمانده‌ای مانند سال گودمن، تم داستانی است که قرار است برای ما روایت شود.

o-BETTER-CALL-SAUL-facebook

گفته می‌شود که فصل جدید در اوایل سال ۲۰۱۶ پخش شود ولی تاریخ دقیق آن هنوز اعلام نشده است.

‌‌‌‌‌

[{"src":"\/\/www.digikala.com\/mag\/wp-content\/uploads\/2015\/11\/Better-Call-Saul-Season-2-_-Promo-2-_The-Right-Thing_-_-AMC-HD.mp4","type":"video\/mp4"}]

‌‌‌‌‌‌

منبع: Theverge

 

 

دیدگاه شما

۷ دیدگاه
 1. سینا سینا

  فیلمش قشنگه ولی از گذشته سریال brea king bad درست شده واقعا سریال بسیار قشنگ و جذابی هست

 2. پروفسور زوووم پروفسور زوووم

  جووووووووون بی صبرانه منتظرم

 3. paul13 paul13

  قطعا بعد از پایان نیم فصل اول walking dead پخش می شود و ممنون از انتشار این خبر

 4. Ebi Ebi

  اصلن فکرشو نمیگردم این سریال تجربه ای به خوبی بریکینگ بد بشه واسم، خیلی خوش ساخت بود فصل اولش.

 5. adh adh

  واقعا فیلم جالبی هست… اگر همینطور پیش بره میتونه از برکینگ بد هم بهتر باشه و ریت خوبشو نگه داره.. مرسی خانم احسانی واقعا خوش حال شدم از این خبر

 6. حسین حسین

  سلام
  دست شما درد نکنه
  یه پیشنهاد هم داشتم
  کاش سایت قسمت کاربری هم داشت و میتونستیم اکانت بسازیم

 7. مهرداد مهرداد

  فصل یکش رو نمیشد با هیجان برکینگ بد مقایسه کرد
  و بیشتر سعی داشت ساول رو به بیننده بشناسه
  اما آخرش طوری تموم شد که باید تو این فصل منتظر اتفاقات زیادی باشیم
  چقد منتظرم والتر وایت یا جسی پینک من رو ببینیم تو این سریال
  البته جسی چندماه پیش اعلام کرد دیگه نمیخواد نقشی در این سریال داشته باشه
  امیدوارم نظرشو عوض کنن