تریلر فیلم گودزیلا: سلطان هیولاها فقط روی گودزیلا تمرکز ندارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت فیلم‌سازی برادران وارنر بخش بزرگی از اتفاقات نمایشگاه کامیک-کان امسال را به خود اختصاص داده است. این شرکت در کنار نمایش تریلرهای جدیدی از دو فیلم جدید دی‌سی یعنی آکوامن و شازم، و نمایش تریلر جانوران شگفت‌انگیز ۲، برای اولین بار هم‌چنین فیلم بعدی گودزیلا را در قالب یک تریلر به مخاطب‌های خود نشان داده است. تریلر فیلم گودزیلا: سلطان هیولاها خبر از ساخت یک دنباله‌ی بسیار خوب برای گودزیلا چهار سال پیش می‌دهد.

فیلم گودزیلا: سلطان هیولاها (Godzilla: King of the Monsters)، دنباله‌ی مستقیم فیلم «گودزیلا» (Godzilla) است که در سال ۲۰۱۴ اکران شده بود.

فیلم گودزیلا: سلطان هیولاها قرار است در روز ۳۱ می سال آینده‌ی میلادی (۱۰ خرداد ۱۳۹۸) اکران شود.

«میلی بابی براون» (Millie Bobby Brown)، بازیگر کم سن و سال سریال معروف Stranger Things، یکی از نقش‌های اصلی فیلم گودزیلا است. شخصیت میلی بابی براون به همراه مادرش که یک دیرین زیست شناس است، دزیده می‌شوند. ظاهرا سازمانی نامعلوم، به دنبال تحقیقاتی است تا بتواند هیولاها را کنترل کند و در همین راستا، این دو شخصیت را می‌دزدد. قصه‌ی فیلم گودزیلا: سلطان هیولاها هم تلاش برای نجات این دو نفر را به تصویر می‌کشد؛ آن هم میان مجموعه‌ای از اتفاقات و درگیری‌های بزرگ با گودزیلا و دیگر هیولاها.

به غیر از گودزیلا، قرار است شاهد هیولاهای دیگری مثل «ماترا» (Mothra) هم باشیم. درگیری‌های گودزیلا و این هیولاها اساسا فیلم گودزیلا: سلطان هیولاها را به فیلم‌های ژاپنی این سبک بسیار نزدیک کرده است.

گودزیلا: سلطان هیولاها

«گرث ادوارز» (Gareth Edwards) که توانایی خودش در ساخت یک گودزیلا خوب را با فیلم قبلی ثابت کرده بود، در ابتدا برای کارگردانی سلطان هیولاها هم انتخاب شده بود. با این حال، کارگردانی سلطان هیولاها دو سال پیش به دست «مایکل دوئرتی» (Michael Dougherty) افتاد.

استودیوی فیلم‌سازی «لجندری پیکچرز» (Legendary Pictures) برنامه‌ای بزرگ برای فیلم‌های هیولایی خود دارد. سال گذشته شاهد اکران فیلم «کونگ: جزیره‌ی جمجمه» (Kong: Skull Island) به عنوان دومین فیلم هیولایی این استودیو بودیم. نهایتا هم قرار است در سال ۲۰۲۰ فیلم دیگری ساخته شود که گودزیلا و کینگ کونگ را به جان هم می‌اندازد.

فیلم گودزیلا: سلطان هیولاها قرار است در روز ۳۱ می سال آینده‌ی میلادی (۱۰ خرداد ۱۳۹۸) اکران شود.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

منبع: Polygonبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. پویا

  نکته دیگه هم اینه که کلا زیادی سعی میکنند جنبه زیستی گودزیلا رو در برابر جنبه اسطوره ایش بزرگ کنند و در همین راستا به تناقض می رسند. مثلا در فیلم قبلی پالس emp اون دوتا هیولا چه توجیه زیست شناسی در مقابله با گودزیلا داشت؟ گودزیلا که به عنوان شکارچی طبیعی اون هیولا ها معرفی شد چه استفاده ای از این شکار کرد.
  جای اگه بخواهیم جنبه زیستی گودزیلا رو بولد کنیم باز هم به نظرم شین گودزیلا این کار رو به مراتب قابل قبولتر انجام داده اون هم با اون فیلم برداری عالی و موسیقی متن درخشان

 2. پویا

  راستش فیلم قبلی هم گودزیلا یه شخصیت جنبی محسوب می شد که صحنه هاش به قدری تاریک و کوتاه بود که باید چند بار فیلم را عقب می دادیم و دوباره می دیدیم.
  من با این روند اصلا حال نمی کنم. این که گودزیلا تو فیلم خودش شخصیت جنبی باشه. ادعا می کنند که اگه گودزیلا عمده زمان فیلم رو به خودش اختصاص بده فیلم جذابی برای مخاطب عام از کار درز نمی آید. من با این نظر مخالفم. اولا اساسا این مجموعه به واسطه گودزیلا هست که معروف و جهانی شده. هیچ وقت داستان عمیقی نداشته و مخاطبان صرفا برای دیدن گودزیلا داستان های سبک و تکراری این مجموعه رو تحمل می کردند البته بعد از اولین فیلم، گودزیلا علیه بیولانته به نظرم داستان بهتری از باقی مجموعه داشته.
  ثانیا شما کافیه گودزیلا رو از فیلم های اخیر حذف کنید تا متوجه بشید داستان همچنان به غایت تکراری و سطحیه و اگه اعتبار این هیولای محبوب نبود این فیلمها بیننده های بسیار کمتری داشتند.
  فیلم قبلی که داستان یه سرباز آچار فرانسه بود که کل ارتش آمریکا معطل مهارت و جانفشانی اون در دو سوی اقیانوس آرام بودن و باقی ارتش یه مشت آدم بی مصرف بودند و اگه گودزیلا نبود می زدند ملت را روی پل کتلت می کردند. همون داستان تهوع آور یه خرده سرباز ناشناس که در بی خاصیتی همه شخصیت ها و متخصصان و افسران عالی رتبه یه تنه در همه جا حضور داره و دنیا رو نجات میده. با بازی بی روح بازیگرش. با یه دانشمند پریشان احوال که از بحران خبر میده (کلیشه). وااای اون تلاقی نگاه گودزیلا و پسره رو که دیگه نگو. چقدر آب دوغ خیاری!
  من که کلا قطع امید کردم. اگه دستم برسه می بینم اما هیچ هیجانی براش ندارم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما