تریلر نهایی Avengers: Infinity War را از دست ندهید

امیرحسین میرزایی ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۰ 17 ژوئن 2018
هشتگ‌ها :
#فیلم

کمی بیشتر از یک ماه تا اکران قسمت سوم مجموعه فیلم‌های «انتقام‌جویان» یا همان The Avengers باقی مانده است؛ فیلمی که قرار است به قصه‌ی تمام مجموعه فیلم‌های مارول پایان دهد. فیلم The Avengers: Infinity War در روز ۲۷ آوریل اکران می‌شود و جدیدترین تریلر این فیلم هم دیروز نمایش داده شد؛ تریلری که انتظار برای دیدن فیلم را بسیار سخت می‌کند.

فیلم The Avengers: Infinity War در روز ۲۷ آوریل اکران می‌شود.

فیلم The Avengers: Infinity War نه تنها بزرگترین فیلم مارول، بلکه یکی از بزرگترین فیلم‌های سینمایی تاریخ هالیوود محسوب می‌شود؛ طوری که قرار است تمام ابرقهرمان‌هایی که مارول در ۱۸ فیلم و در طول یک دهه به سینما آورده، در کنار همدیگر قرار بگیرند.

می‌توانیم در تریلر جدید Avengers: Infinity War قهرمان‌های بزرگی را ببینیم. مثل «بلک پنتر» که فیلم‌اش به تازگی نمایش داده شده و موفقیت‌های بسیار بزرگی کسب کرده است. همانطور که می‌توان انتظار داشت، «کاپیتان امریکا»، «دکتر استرنج»، «اسپایدرمن»، «محافظان کهکشان» و اساسا تمام قهرمان‌های فیلم‌های مارول، در این فیلم حضور خواهند داشت.

تمام این قهرمان‌ها کنار هم آمده‌اند تا در مقابل «تانوس»، بزرگترین آدم بد مجموعه کمیک‌های مارول، قرار بگیرند.

می‌توانید در ادامه تریلر جدید Avengers: Infinity War را ببینید.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. متین متین

    انتقام‌جویان: جنگ ابدیت در تاریخ ۲۷ آوریل ۲۰۱۸ در ایالات متحده اکران شد. فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدین دریافت کرد و در زمینه‌های اجرای تیم بازیگری، جلوه‌های ویژه، توازن احساسی موجود در فیلم و صحنه‌های اکشن ستایش شد. البته بعضی از منتقدین نسبت به فیلم نظر منفی داشتند و به خصوص زمان بسیار طولانی آن را جزو نقاط ضعف فیلم دانستند.انتقام‌جویان: جنگ ابدیت از نظر فروش یکی از موفق‌ترین آثار مارول محسوب می‌شود. فیلم در کمتر از دو هفته موفق به فروش یک میلیارد دلار شد. جنگ ابدیت هم‌اکنون پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۱۸، پرفروش‌ترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ، هشتمین فیلم پرفروش در داخل کشور آمریکا و چهارمین فیلم پرفروش تمام تاریخ سینما است. فیلم در هفته اول اکران خود ۶۴۱ میلیون دلار فروخت و رکورد پرفروش‌ترین فیلم در هفته اول را نیز بنام خود ثبت کرد.