تعداد گوشی‌های معیوب گلکسی نوت ۷ به ۷۰ دستگاه رسیده است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

دولت کانادا در یک گزارش اعلام کرده که بیش از ۷۰ دستگاه گلکسی نوت ۷ به دلیل خرابی باتری دچار مشکل گرمای بیش از حد شده‌اند. آنچه دولت کانادا اعلام کرده باعث شد آمار گوشی‌های معیوبی که در سطح جهان از طرف سامسونگ به عنوان گوشی‌های نوت ۷ معیوب اعلام شده بود به دو برابر رقم قبلی برسد. سامسونگ روز ۱۱ شهریور اعلام کرد که ۳۵ مورد گوشی به دلیل خرابی باتری دچار مشکل شده‌اند و این شرکت هم به همین دلیل فروش را متوقف کرده و برای جمع‌آوری گوشی‌های فروخته شده در سطح جهان فراخوان داده است.

دولت کانادا و شرکت سامسونگ برای جمع‌آوری گوشی‌های گلکسی نوت ۷ در کانادا با یکدیگر همکاری دارند. احتمالا این آمار جدید اعلام شده از گوشی‌های معیوب شامل مواردی چون آتش‌سوزی در جیپ گرند چروکی در فلوریدا و گوشی‌ای که عامل آتش‌سوزی در یک گاراژ در کارولینای جنوبی بود هم می‌شوند. یکی دیگر از گزارش‌های رسیده از ایالات متحده درباره کودک ۶ ساله‌ای بود که هنگام استفاده از نوت ۷ دچار آسیب‌دیدگی شد. ظاهرا گلکسی نوت ۷ در دستان این کودک آتش می‌گیرد و باعث ایجاد سوختگی در بدن او می‌شود. دولت کانادا اعلام کرده که علاوه بر ایالات متحده آمریکا یک حادثه مربوط به نوت ۷ هم در این کشور رخ داده است.

‌‌

منبع: The Verge


مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالابرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۱۷ دیدگاه
  1. KIM TAN

    کسی که بخواد بخره می خره کاری به اینکه اتیش میگیره نداره تازه اگر هم آتیش گرفت ببری نمایندگی برات عوض می کنن یا خسارتش رو بهت میدن

  • 1
  • 2
loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما