آلبوم ابراهیم محسن چاوشی باز هم به در بسته خورد

۳ دی ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آلبوم ابراهیم محسن چاوشی

مجوز صادر شده و همه چیز آماده بود که طبق قرار قبلی، آنهایی که آلبوم ابراهیم محسن چاوشی را از بیپ‌تیونز پیش‌خرید کرده بودند بتوانند پنجم شهریورماه آن را دانلود کنند و طرفداران برای گرفتن نسخه فیزیکی جلوی در کتابفروشی‌ها صف بکشند. اما دردسرهای آلبوم «ابراهیم» چاوشی گویا تمامی ندارد.

مدیر برنامه‌های محسن چاوشی اعلام کرد انتشار آلبوم ابراهیم به تعویق افتاده است و مشکل نبود مواد اولیه تولید، چاپ و بسته‌بندی است.

از ظهر گذشت و خبری از آلبوم «ابراهیم» نشد. بعد از شایعاتی مبنی بر این که نکند دوباره آلبوم به مشکل مجوز برخورده باشد، مدیر برنامه‌های محسن چاوشی اعلام کرد که انتشار آلبوم جدید محسن چاوشی به تعویق افتاده است. به گفته مدیر برنامه‌های چاوشی مشکل نبود مواد اولیه تولید، چاپ و بسته‌بندی است. درنتیجه این آلبوم قرار است روز یکشنبه یازدهم شهریور به بازار بیاید.

تمام آهنگ‌های آلبوم «ابراهیم» را خود محسن چاوشی ساخته است. این آلبوم شامل هشت قطعه است که اشعار همه آنها را حسین صفا، یار غار قدیمی چاوشی سروده. آلبوم‌های آخر چاوشی ترکیبی از اشعار صفا و شاعران کلاسیک مثلا مولانا بود که اتفاقا از آنها استقبال خوبی هم شد. اما حال و هوای غالب بر آلبوم «ابراهیم» با سروده‌های صفا قطعا اجتماعی است.

تنظیم پنج قطعه از قطعات آلبوم را خود محسن چاوشی انجام داده و تنظیم سه قطعه دیگر کار فرشاد حسامی و شهاب اکبری است.

محسن چاوشی در روزهای اخیر با خبرهای آلبوم «ابراهیم» توانست بعد از مدتی دوباره در فضای مجازی گوی سبقت را از خوانندگان پاپ تازه‌کار مثل حمید هیراد و بهنام بانی برباید. طرفداران چاوشی که خیلی هم پروپاقرص هستند چنان از تصمیم او برای انتشار آلبوم «ابراهیم» در فضای مجازی حمایت کردند که خیلی زود مجوزهای لازم این آلبوم در ارشاد صادر شد.

مشکل نبود مواد چاپ و بسته‌بندی البته این روزها گریبان حوزه‌های مختلف تحت‌نظر وزارت ارشاد از جمله بازار نشر را گرفته است و فقط مختص آلبوم چاوشی هم نیست.

باید تا هفته آینده صبر کرد و دید که بالاخره «ابراهیم» چاوشی به دستمان می‌رسد یا نه.

به روز رسانی شد: از امروز می‌توانید آلبوم جدید چاوشی را از اینجا بخرید.

بیشتر بخوانید: از همین امروز می‌توانید آلبوم ابراهیم چاوشی را با مجوز بخرید

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. حمزه محفوظ

    متاسفانه با وضعیت فعلی داریم به عصر حجر برمیگردیم خدا میدونه سال دیگه اگه باشیم چه چیزهایی نایاب میشه ولی بهتر بود اقای چاوشی به فروش اینترنتی رو می اورد

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه