پیش فروش نسل جدید تلویزیون‌های ۴K سونی آغاز شد

۲۸ بهمن ۱۳۹۴ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت سونی پیش فروش مدل‌های ۲۰۱۶ تلویزیون‌های خودش را آغاز کرد و این محصولات از ماه آینده راهی فروشگاه‌های مختلف می‌شوند.

تلویزیون‌های جدید سونی را می‌توان با قیمت ۲۴۹۹ دلار به بالا خریداری کرد.

شرکت سونی در CES امسال تلویزیون‌های مختلفی را معرفی کرد که از تکنولوژی HDR بهره می‌برند. تلویزیون‌های ۴K سونی لبه‌های باریکی دارند که روی زیبایی آن‌ها تاثیر زیادی گذاشته است. این محصولات جدید سونی از تکنولوژی‌هایی به نام X-tended Dynamic Range PRO و Triluminos Display پشتیبانی می‌کنند و باعث می‌شوند کیفیت نمایش رنگ‌ها بهتر شود. تلویزیون‌های جدید سونی از پنل OLED استفاده می‌کنند که رنگ سیاه را به شکل بهتری نمایش می‌دهند. این موضوع باعث می‌شود که تصاویر با کیفیت‌تری را در این محصولات مشاهده کنید. باید به این موضوع اشاره کنیم که این تلویزیون‌ها از سیستم عامل اندروید بهره می‌برند و به همین دلیل می‌توانید برنامه‌های مختلفی  روی آن‌ها نصب کنید.

Sony 4K TV 2016

سری جدید تلویزیون‌های ۴K‌شرکت سونی

شرکت سونی لیست قیمت‌های تلویزیون‌های جدید خودش را هم اعلام کرده که در مقایسه با قیمت تلویزیون‌های سایر شرکت‌ها بیشتر هستند. در ادامه می‌توانید لیست قیمت‌های این تلویزیون‌ها را مشاهده کنید و اگر دوست داشتید می‌توانید در ماه‌های آینده یکی از آن‌ها را بخرید.

مدل XBR-55X850D با قیمت ۲۴۹۹ دلار

مدل XBR-65X850D با قیمت ۳۴۹۹ دلار

مدل XBR-75X850D با قیمت ۴۴۹۹ دلار

مدل XBR-85X850D با قیمت ۹۹۹۹ دلار

مدل XBR-55X930D با قیمت ۳۲۹۹ دلار

مدل XBR-65X930D با قیمت ۴۹۹۹ دلار

مدل XBR-75X940D با قیمت ۷۹۹۹ دلار

‌‌‌‌‌‌

منبع:‌ The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه