توییتر اکانت‌های جالب را به کاربران پیشنهاد می‌دهد

زهرا غلامی ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۶:۲۳ ۳۰ مهر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

توییتر واقعا می‌خواهد کاربرانش را حفظ کند. حالا برای این کار می‌خواهد به آنها کمک کند که اکانت های جذاب را برای دنبال کردن پیدا کنند.

اخیرا به برنامه‌ی توییتر در سیستم‌های عامل اندروید و iOS یک ویژگی Who to follow اضافه شده که به کاربران اکانت های جالب برای دنبال کردن را پیشنهاد می‌دهد.

در قست تایم‌لاین برنامه‌ی اندرویدی و iOS این شبکه‌ی اجتماعی یک گزینه‌ی Who to follow اضافه شده است. وقتی شما توییتر را در گوشی‌تان باز می‌کنید در تایم‌لاین‌تان با این عبارت مواجه می‌شوید: While you were away به معنی “وقتی شما نبودید” که مجموعه ای از توییت‌های جالبی را نشان می‌دهد که در غیاب شما منتشر شدند. حالا هم Who to follow اضافه شده است.

خوشبختانه وقتی که این گزینه در تایم‌لاین نشان داده می‌شود، در همان‌ جایی که ظاهر شد، باقی می‌ماند و با هر دفعه بارگذاری صفحه، فید شما را نامرتب نمی‌کند. همچنین شما می توانید روی گزینه‌ی کوچک X در گوشه‌ی بالا سمت راست تپ کنید تا این ویژگی را ببندید تا در فهرست افکار و گفته‌های دوستان شما اختلال ایجاد نکند.

براساس گفته‌های یکی از سخنگویان توییتر، اینکه شما تا چه حد Who to follow را می‌بینید، بستگی به میزان استفاده‌ی شما از سرویس دارد. اگر شما به ندرت از توییتر استفاده کنید، ما اکانت‌های جدید و جذابی برای دنبال کردن به شما پیشنهاد می‌کنیم تا فعال‌تر شوید. اگر هم یکی از کاربران فعال سرویس هستید، نیازی به ویژگی Who to follow نخواهید داشت و کمتر با آن مواجه خواهید شد.

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما