در جشنواره «شگفت‌انگیز با دمای بالا»، این کالاها را از دست ندهید!

تیم تحریریه دیجی‌کالا مگ ۳۰ تیر ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۱ ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
شگفت انگیز دیجی کالا

به نیمه‌ی تابستان نزدیک شده‌ایم و دوباره جشنواره‌ی «شگفت‌انگیز با دمای بالا» شروع شده است. از یک تا ۳ مرداد می‌توانید صدها کالا را با تخفیف بسیار زیاد از شگفت انگیز دیجی کالا بخرید. در این ۳ روز، هر سه ساعت یک بار ۲۰ کالا شگفت‌انگیز می‌شود و هزاران کالای دیگر با تخفیف تا ۷۵ درصد به فروش می‌رسد. کالاهای تخفیف‌دار از گروه‌های مختلف هستند و حوزه‌های متفاوت، از کالای دیجیتال گرفته تا لوازم خانگی، پوشاک، فرهنگ و هنر، لوازم ورزشی، کالاهای سوپرمارکتی خیلی موارد دیگر را شامل می‌شوند.

یک تفاوت عمده‌ی جشنواره‌ی شگفت‌انگیز با دمای بالای امسال نسبت به سال قبل این است که امسال، پلتفرم جدید دیجی‌کالا تجربه‌ی خرید متفاوت و لذت‌بخش‌تری را برای شما رقم می‌زند. بعلاوه‌ی اینکه از میان انبوه کالاهای تخفیف‌دار، می‌توانید کالاهای FMCG یا همان محصولات سوپرمارکتی را هم خریداری کنید. در ضمن، خرید از طریق پلتفرم‌های موبایل وب و اپلیکیشن دیجی‌کالا را فراموش نکنید چرا که امسال آن‌ها نیز تجربه‌ی جدیدی را برای شما رقم خواهند زد.

بنابراین از ساعت ۰۰:۰۰ روز دوشنبه اول مرداد تا ساعت ۲۳:۵۹ روز چهارشنبه سوم مرداد چشم از دیجی کالا برندارید چرا که هزاران کالای تخفیف‌دار در انتظار شما هستند.

برای کمک به انتخاب شما، در دیجی‌کالا مگ ۶ راهنمای خرید تهیه کرده‌ایم که بهترین پیشنهادها در این جشنواره را به شما معرفی می‌کند. پیشنهادها در گروه‌های کالای دیجیتال شگفت‌انگیز، برترین‌های جشنواره، عطر، کرم ضد آفتاب، لوازم خانگی و لوازم سفر هستند. توصیه می‌کنیم که قبل از خرید از جشنواره‌ی شگفت‌انگیز با دمای بالا، حتما به پیشنهادات دیجی‌کالا مگ نگاهی بیندازید و سپس وارد جشنواره شوید.

هرکدام از کالاهایی که به شما پیشنهاد داده‌ایم دارای کلید خرید از دیجی‌کالا هستند و بنابراین می‌توانید با کلیک روی هرکدام از آن‌ها مستقیم وارد صفحه‌ی محصول شوید و از دیجی‌کالا خرید کنید.

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar ا.ا

    تمدیدش کنید

  2. Avatar مهدی

    فیدیبوک رو هم قرار بدید توی محصولات شگفت انگیز حداقل اون ۵۰ تومان که اضافه شده رو تخفیف بدید یا ارزون تر از اون ۵۴۹ تومانش کنید که بخریم-ممنون