حداکثر کاراکترهای هر پیام توییتر افزایش پیدا کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

توییتر به شکل آزمایشی حداکثر کاراکترهای هر پیام را برای گروهی از کاربران در سرتاسر دنیا به ۲۸۰ کاراکتر افزایش داد. این مقدار قبلا ۱۴۰ کاراکتر برای هر پست بود. البته باید به این موضوع اشاره کنیم که این ویژگی هنوز به برخی از زبان‌ها مثل ژاپنی، چینی و کره‌ای اضافه نشده است؛ اما کاربران ایرانی یا فارسی‌ زبان می‌توانند پست‌هایی با ۲۸۰ کاراکتر ارسال کنند. توییتر به این موضوع اشاره کرد که ارسال پست به زبان کره‌ای، ژاپنی و چینی بسیار کوتاه‌تر از ارسال پست به زبان انگلیسی است. در واقع هر کلمه به این زبان‌ها دو برابر اطلاعات بیشتر نسبت به انگلیسی دارند. میانگین هر پست انگلیسی ۳۴ کاراکتر است و میانگین هر پست ژاپنی ۱۵ کاراکتر.

در ادامه گفته شده که رفع محدودیت پست‌های توییتر باعث می‌شود که کاربران بتوانند راحت‌تر پیام‌شان را در قالب یک پست ارسال کنند و دیگر نیازی به ارسال پست‌های بعدی برای تکمیل کردن حرف‌شان نخواهند داشت.

توییتر در چند وقت گذشته سعی کرده ویژگی‌های جدیدی را در اختیار کاربرانش قرار دهد. گزارش‌ها به این موضوع اشاره کرده‌اند که این شبکه اجتماعی در جذب کاربران جدید ناکام بوده و رشد چندانی نداشته است. همچنین رابط کاربری این شبکه اجتماعی چند وقت پیش تغییر کرد و کمی بهتر از قبل شد.

منبع: Twitter
telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما