خانم‌ها بیشتر از آقایان با موبایل خرید می‌کنند

۱۴ آذر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

نتایج یک تحقیق نشان داده که در ایالات متحده‌ی آمریکا، خانم‌ها بیشتر از آقایان برای خرید اینترنتی از موبایل یا تبلت استفاده می‌کنند. این درحالی است که تا دو سال پیش، این مورد برعکس بود.

‌‌‌‌‌   ‌‌‌

بر اساس تحقیقی که در آمریکا صورت گرفته، خانم‌ها تمایل بیشتری برای خرید اینترنتی از طریق دستگاه‌های موبایل دارند. به‌طور مثال در ماه گذشته ۶۶/۵ درصد از خریدهایی که با موبایل انجام شد، به خانم‌ها اختصاص داشت. در حالی‌که تنها ۳۳/۵ خریدهای موبایلی توسط  مردان انجام شده بود. اما نکته‌ی جالب داستان جای دیگریست: به دوسال عقب‌تر می‌رویم. در سال ۲۰۱۳، آقایان بیشتر از خانم‌ها برای خرید اینترنتی از دستگاه‌های همراه استفاده می‌کردند.

خرید-آنلاین

نتیجه‌ی این تحقیق می‌تواند برای فروشگاه‌های آنلاین بسیار کارگشا باشد. در ایالات متحده‌ی آمریکا فروش اینترنتی از طریق موبایل حدود سه برابر سریع‌تر از کل فروش اینترنتی این کشور رشد کرده. این آمار حیرت‌انگیز تا حد زیادی از سبک جدید خرید خانم‌ها ریشه گرفته.

استفاده-از-موبایل

در این تحقیق که توسط سرویس تحقیقاتی متعلق به وبسایت Business Insider صورت گرفته، نکات جالب دیگری هم مشخص شده. در ادامه به سه مورد از آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • خانم‌ها بیشتر از آقایان در دستگاه‌‌های موبایل در مورد کالاها مطالعه می‌کنند. شرکت Rhythm One هم تحقیق مشابهی انجام داده؛ نتایج این تحقیق نشان می‌دهد که ۶۳ درصد از خانم‌هایی که خرید آنلاین می‌کنند، از موبایل یا تبلت‌شان برای بررسی محصولات بهره می‌برند. در مورد آقایان، این عدد ۵۲ درصد است.
  • خانم‌ها خیلی بیشتر از مردان از طریق موبایل یا تبلت به جست‌و‌جوی فروشگاه‌ها می‌پردازند.
  • خانم‌ها بیشتر از آقایان تحت تاثیر کمپین‌های تبلیغاتی و بن‌های ارایه‌شده توسط فروشگاه‌ها قرار می‌گیرند. طبق نتایج تحقیقی که بنیاد National Retail Federation انجام داده، ۲۷ درصد از خانم‌ها گفته‌اند که بن‌های عرضه‌شده توسط فروشگاه‌ها روی تصمیم‌شان برای خرید یک محصول تاثیر می‌گذارد. اما فقط ۲۰ درصد آقایان چنین چیزی گفته‌اند.
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه