دخیا از مردم اسپانیا عذرخواهی کرد

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۹ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی اسپانیا و پرتغال

دروازه بان تیم ملی اسپانیا بابت اشتباه بزرگش در بازی با پرتغال عذرخواهی کرد. داوید دخیا که در جریان تساوی ۳-۳ جمعه شب اسپانیا مقابل پرتغال از دور نخست مرحله گروهی جام جهانی، شب خوبی را سپری نکرد و روی گل دوم کریستیانو رونالدو در این بازی کاملا مقصر بود، از مردم کشورش عذرخواهی کرده است.

دخیا درباره این بازی گفته:«بابت این اشتباه عذرخواهی می کنم. من در صحنه گل دوم تعلل کردم و مقصر بودم اما کسی را نکشتم. از این اتفاقات در فوتبال رخ می دهد. مربی و همبازیانم پشت من هستند بنابراین آرامش خودم را حفظ خواهم کرد. از این اشتباهات برای هر بازیکنی ممکن است رخ دهد. من به تلاشم ادامه خواهم داد چون بازی مهمی مقابل ایران در پیش داریم. در صورت پیروزی در این بازی قدم بزرگی برای صعود برخواهیم داشت.

بنظرم ما خوب بازی کردیم و فکر می کنم شایسته نتیجه بهتری بودیم. اشتباهات فردی بخشی از فوتبال است. دروازه بانان می دانند که بازی کردن در این پست چقدر دشوار است. فوتبال همیشه اینگونه است. اگر خوب بازی کنید، همه از شما تعریف می کنند و اگر روز بدی داشته باشید، همه گذشته تان را فراموش می کنند. من روی حمایت همبازیان و مربیانم حساب می کنم.»

دخیا ۲۷ ساله که بهترین دروازه بان فصل گذشته رقابت های لیگ برتر انگلیس شد حالا باید خودش را برای بازی چهارشنبه شب با تیم ملی ایران در شهر کازان آماده کند. اسپانیا که با ۱ امتیاز در رده سوم گروه دوم جام جهانی قرار گرفته برای صعود از گروه و صدرنشینی به ۳ امتیاز این بازی نیاز دارد اما ایران هم که در روز اول به پیروزی دلچسب مقابل مراکش دست یافت تا صدرنشین گروه شود با انگیزه زیادی پای به میدان خواهد گذاشت.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما