دستیار صوتی گلکسی S8 از هشت زبان مختلف پشتیبانی می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

یکی از ویژگی‌های جدید گلکسی S8 دستیار صوتی آن خواهد بود. دستیار صوتی گوشی جدید سامسونگ که Bixby نام دارد، توسط افرادی ساخته شده که قبلا سیری را برای آیفون طراحی کرده بودند. به همین دلیل خیلی‌ها انتظار دارند که دستیار صوتی S8 ویژگی‌ها جالبی داشته باشد و بتواند کارهای مختلفی انجام دهد. امروز خبرگزاری‌های کشور کره‌ی جنوبی به این موضوع اشاره کرده‌اند که دستیار صوتی Bixby در زمان عرضه از هشت زبان مختلف پشتیبانی می‌کند و سامسونگ امیدوار است با این کار بتواند بازار کشورهای مختلف را سریع‌تر به دست بیاورد. باید به این موضوع اشاره کنیم تعداد زبان‌هایی که دستیار صوتی سامسونگ پشتیبانی می‌کند از دستیار صوتی Google Assistant بیشتر است.

البته دستیار صوتی سیری در حال حاضر از ۳۰ زبان مختلف پشتیبانی می‌کند و احتمال می‌رود که به مرور زمان زبان‌های بیشتری به Bixby هم اضافه شود. شایعات گفته‌‌اند که دستیار صوتی سامسونگ با اکثر قسمت‌های گوشی در ارتباط است و حتی در محیط دوربین هم می‌توان از آن استفاده کرد.

هنوز مشخص نیست که گلکسی S8 کی معرفی می‌شود؛ می‌دانیم که این تلفن همراه هوشمند در نمایشگاه MWC 2017 حضور ندارد و به احتمال زیاد در فروردین ماه باید منتظر آن باشیم.

منبع: Ubergizmo

‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. مهدی قراری

    خدا کنه فارسی هم داشته باشه
    ///mahdispd

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما