دموی فورتزا ۷ عرضه شد؛ تریلر جدید بازی را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

اگر با دیدن روند بازی و تریلرهای اخیر «فورتزا موتوراسپرت ۷» (Forza Motorsport 7) از بازی خوش‌تان آمده، ولی هنوز هم برای خرید آن مطمئن نیستید، می‌توانید دموی این بازی را امتحان کنید. همانطور که مایکروسافت قول داده بود، دموی فورتزا ۷ روی کامپیوتر و ایکس‌باکس وان عرضه شده است.

دموی بازی ۲۲ گیگابایت است.

دموی فورتزا ۷ سه مسابقه‌ی مختلف را در مقابل شما می‌گذرد که هر کدام، جاده و خودروی مختص خود را دارند. این دمو هم‌چنین خودروی Porsche 911 GT2 RS را در خود جای داده است؛ خودرویی که همزمان با رونمایی بازی در کنفرانس مایکروسافت معرفی شد و هم‌چنین به عنوان عکس روی جلد بازی انتخاب شده است.

بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که دموی بازی ۲۲ گیگابایت است، در نتیجه اگر می‌خواهید آن را دنبال کنید، بهتر است که همین حالا دست به کار شوید.

فورتزا موتوراسپرت ۷ قرار است در روز سوم اکتبر، یعنی تا دو هفته‌ی دیگر، وارد بازار شود. بازی ۷۰۰ خودروی مختلف دارد؛ رقمی که تا به حال برای هیچ بازی مسابقه‌ای دیگری سابقه نداشته است. فورتزا ۷ هم‌چنین ۳۰ جاده‌ی مختلف دارد که تمام آن‌ها از آب و هوای مختلف که به صورت دینامیک تغییر می‌کنند، پشتیبانی می‌کنند.

می‌توانید در ادامه، تریلر پیش از عرضه‌ی فورتزا ۷ را ببینید.

دانلود تریلر با کیفیت ۲K

منبع: ٰVG247برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما