منتظر تغییراتی در محدودیت‌های کلمات توییتر باشید

اسماعیل دلخموش ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۰:۲۴ 22 جولای 2018

توییتر قصد دارد تغییرات بزرگی در سازوکار توییت‌ها بدهد. این تغییرات که از روز دوشنبه ۲۹ شهریور آغاز می‌شوند باعث می‌شوند فایل‌های چندرسانه‌ای (تصاویر، فایل‌های ویدیویی و …) و توییت‌های نقل قول دیگر جز محدودیت ۱۴۰ کلمه‌ای این شبکه‌‌ اجتماعی به حساب نیایند. به این ترتیب و با از میان رفتن این محدودیت‌ها جا برای اظهارنظر کاربران بیش از پیش باز خواهد شد.

البته توییتر این موضوع را چندین ماه پیش مطرح کرد اما آن زمان تاریخ دقیقی برای اجرایی کردن این طرح عنوان نشده بود.

یکی از تنظیمات جدید دیگر هم این خواهد بود که نام حساب‌های کاربری وقتی در آغاز پاسخ‌ها به یک توییت می‌آیند جز محدودیت ۱۴۰ کاراکتری حساب نخواهند شد. البته این هم مشخص نیست که آیا همه این تغییرات به یک‌باره رخ خواهند داد یا تغییرات مرحله به مرحله خواهند بود. اما به هر حال آنچه تا امروز مشخص شده این است که دوشنبه هفته آینده یعنی ۲۹ شهریور زمان آغاز این تغییرات وعده داده شده خواهد بود.

چندین ماه پیش جک دورسی مدیر عامل توییتر گفته بود این تغییرات مجموعه‌ای از قابل تو‌جه‌ترین تغییراتی هستند که این شبکه اجتماعی اخیرا به خودش دیده است.

پیش از این گفته می‌شد توییتر قصد دارد فکری به حال محدودیت ۱۴۰ کلمه‌ای توییت‌ها هم بکند. محدودیتی که از الگوی محدودیت کلمات SMS ایجاد شده است اما اطلاعات بیشتر نشان داد این شرکت قصد ایجاد تغییری در این محدودیت را ندارد.

منبع: The Verge


مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. میلاد میلاد

    زیاد از توئیتر تعریف نکنید
    اینستاگرامی ها بفهمن چه خبره بریزن توش این یه دونه شبکه مجازی هم خراب میشه
    توئیترم میشه یه چیزی مثل اینستاگرام
    الان توش چند هزار نفریم با خوبی و خوشی میگیم و میخندیم نه خبری از فالور بازی هست نه خبری از پیج بچه پولدارای تهرون و نه خبری از تتلیتی ها و بهنوشیا فن پیج بازیا و….