ساخت قسمت‌های بعدی هیتمن لغو نخواهد شد

۷ خرداد ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس تا همین چند هفته‌ی گذشته، مالک استودیوی سازنده‌ی بازی‌های هیتمن (Hitman) بود. با این حال، اسکوئر انیکس گفته که سرمایه‌گذاری در استودیوی IO Interactive به غیر از ضرر نتیجه‌ی دیگری برای آن‌ها نداشته است؛ به همین دلیل هم دنبال فروش این استودیو است. سوالی که در پی این اتفاق برای‌مان پیش آمده بود، وضعیت آینده‌ی مجموعه‌ی هیتمن بود.

اینکه اسکوئر انیکس بخواهد حقوق مجموعه‌ی هیتمن را برای خودش نگه دارد، دور از ذهن نبود؛ ولی این شرکت بازی‌سازی گفته است که نمی‌خواهد بگذارد مجموعه‌ی هیتمن متوقف شود. در بیانیه‌ی جدید اسکوئر انیکس آمده است:

“تصمیم ما برای خروج سرمایه‌های خود از شرکت IO Interactive در راستای تحکیم توانایی‌های تولید بازی‌مان بوده است؛ طوری که می‌خواهیم منابع‌مان را بهتر به بازی‌ها تخصیص دهیم.”

«یوسکه ماتسودا»، مدیرعامل شرکت اسکوئر انیکس درباره‌ی IO Interactive گفته است: “چون این شرکت در حال ساخت هیتمن و دیگر بازی‌ها بود، مشغول مذاکره با سرمایه‌گذارهای دیگر هستیم تا اطمینان پیدا کنیم ساخت این بازی‌ها ادامه پیدا می‌کند.”

استودیوی IO Interactive چند روز پیش خبر داد که تعداد زیادی از کارمندان خود را اخراج کرده است. هنوز خبری مبنی بر اینکه چه شرکتی IO Interactive را خواهد خرید، منتشر نشده است.

منبع: GameSpot

telegram_ad2_1

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar Mohamad

    کاش مایکروسافت استودیوی هیتمن رو بخره

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه