ساعت هوشمند گوگل زمستان می‌آید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

با اینکه تا به امروز، شایعات و اخبار مختلفی از ساعت هوشمند گوگل شنیده بودیم، اما این شرکت رسما هیچ حرفی از ساعت هوشمند خود نزده بود. طبق گفته‌ی «جف چانگ»، مدیر بخش محصولات Android Wear در گوگل، این شرکت در سه ماهه‌ی ابتدای سال ۲۰۱۷ میلادی، دو ساعت هوشمند عرضه خواهد کرد.

ساعت هوشمند گوگل قرار نیست با برند «گوگل» یا «پیکسل» عرضه شود.

در مصاحبه‌ای با وب‌سایت The Verge، جف چانگ به این موضوع اشاره کرده است که ساعت‌های هوشمند گوگل، پرچم‌دار سیستم عامل Android Wear 2.0 خواهند بود و این ساعت‌ها، اولین دستگاه‌هایی خواهند بود که این نسخه از سیستم عامل گجت‌های پوشیدنی گوگل را روی خود نصب دارند.

ساعت هوشمند گوگل قرار نیست با برند «گوگل» یا «پیکسل» عرضه شود. این ساعت‌ها، اسم شرکت سازنده‌شان را به دوش خواهند کشید. مدیر بخش محصولات گوگل می‌گوید که آن‌ها با یک شرکت برای ساخت ساعت‌های هوشمند قرارداد بسته‌اند. این همکاری برای ساخت ساعت هوشمند، مثل همکاری گوگل در ساخت سری گوشی‌های نکسوس خواهد بود.

پس از عرضه‌ی ساعت هوشمند گوگل، دیگر ساعت‌های هوشمند اندرویدی هم نسخه‌ی ۲.۰ از سیستم عامل Android Wear را دریافت خواهند کرد. این نسخه از سیستم عامل همراه گوگل، اپ‌هایی را به همراه خواهد داشت که نیاز به گوشی برای کار کردن ندارند. پشتیبانی از منشی هوشمند گوگل و سرویس Android Pay هم از دیگر قابلیت‌های Android Wear 2.0 خواهد بود.

به احتمال زیاد، در نمایشگاه CES سال ۲۰۱۷ شاهد رونمایی از ساعت‌های هوشمند گوگل خواهیم بود.

منبع: The Verge

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما