سامسونگ کسب و کار حوزه کامپیوترش را به لنوو می‌فروشد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت سامسونگ در ماه‌های گذشته درگیر نوعی بازسازی ساختار شرکت خود شده است. این شرکت قصد دارد تمرکز خود را بر کسب و کار اصلی‌اش افزایش دهد و قید هر نوع سرما‌یه‌گذاری‌ بی‌فایده و نه‌چندان سودآور را بزند.

تصمیم سامسونگ برای فروش کسب و کار حوزه پرینت به شرکت HP با قیمتی معادل با ۱ میلیارد دلار نشان می‌دهد که سامسونگ در کاهش اندازه شرکت خود جدی است.

حال یک گزارش جدید از منابع خبری در کره‌جنوبی ادعا کرده که سامسونگ قصد دارد کسب و کار کامپیوترش را بفروشد و یکی از گزینه‌هایی که احتمالا خریدار این حوزه خواهد بود شرکت چینی لنوو است.

سامسونگ به ندرت ارقامی مربوط به درآمد بخش کامپیوترهای شخصی‌اش را منتشر می‌کند بنابراین حدس زدن میزان ارزش فعلی این بخش هم آسان نیست. اما در حال حاضر حدس زده می‌شود که اگر دو شرکت به توافق برسند معامله‌ای با ارزش بیش از ۸۵۰ میلیون‌دلار شکل خواهد گرفت. البته در گزارش‌های جدید به این موضوع هم اشاره شده که ما‌ه‌ها است درباره این معامله مذاکره شده اما در حال حاضر نتایج چندان قابل توجهی حاصل نشده است.

شرکت لنوو بزرگترین عرضه‌کننده کامپیوترهای شخصی در جهان است و در شرایط فعلی قدرت کافی برای خرید کسب و کار سامسونگ را دارد.

منبع: Sammobile

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Next is Now

  کامپیوترهای سامسونگ خیلی خوب بودن حیف شد اما این کار در مجموع به نقعش تمام میشه

 2. آرمین

  سامی داغونه…
  البته رغیبش اپل هم از این داغون تره ولی به رو نمیاره…
  فقط تکنولوژی برتر و احترام کامل به مشتری در اختیار ژاپن است و بس….

 3. آرتا

  مفهوم ارزش مشتری رو کامل درک کرده! سونی یکسال قبل جمع کردن وایو به مردم اطلاع داد، تا سه سال هم خدمات پس از فروش و تعویض قطعات رو ادامه داد. اینم از سامسونگ، سیستم عامل بادا، پرینتر ها، الانم کامپیوترا

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما