گلکسی نوت ۹ ممکن است کلید اختصاصی دوربین داشته باشد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سامسونگ گلکسی نوت 9

تا امروز شایعه‌های مختلفی درمورد پرچم‌دار جدید سامسونگ گلکسی نوت ۹ شنیده‌ایم. حالا در تازه‌ترین خبرها گفته شده که این تلفن همراه هوشمند ممکن است به یک کلید اختصاصی برای دوربین مجهز شود.

داستان از این قرار است که یکی از کاربران توییتر به نام Ice Universe رندری از طراحی احتمالی گلکسی نوت ۹ منتشر کرده است. در این رندر یک کلید سخت‌افزاری ویژه به چشم می‌خورد که گفته نشده این دکمه دقیقا چیست. همین موضوع باعث شده تا بعضی از کاربران برایشان سوال شود که آیا این کلید بیکسبی است یا دکمه اختصاصی دوربین؟

گلکسی نوت 9

در پایین این گوشی یک دکمه اختصاصی دیده می‌شود که ممکن است برای دوربین یا بیکسبی باشد

پس از آن که شنیده شده سامسونگ نتوانسته در گوشی سامسونگ گلکسی نوت ۹ از سنسور تشخیص اثر انگشت زیرصفحه استفاده کند، نقشه‌های دیگری برای طراحی محصول جدیدش کشیده است. از جمله این طراحی‌های احتمالی می‌توان به نحوه قرار گرفتن دوربین‌ها اشاره کرد؛ بر اساس رندر منتشر شده به نظر می‌رسد که دوربین‌های پشتی گلکسی نوت ۹ بجای عمودی به حالت افقی قرار گرفته‌اند. هم‌چنین کلید اخصاصی در پایین گوشی می‌تواند برای استفاده اختصاصی از بیسکبی یا دوربین باشد.

طبق پیش‌بینی‌ها سامسونگ گلکسی نوت ۹ یک صفحه نمایش ۶.۳ اینچی کم‌حاشیه خواهد داشت و از ۶ گیگابایت رم و اسنپ‌دراگون ۸۴۵ بهره می‌برد. این گوشی احتمالا با اندروید اوریو نسخه ۸ به بازار عرضه می‌شود. حالا تا مشخص شدن این ویژگی‌های احتمالی باید کمی بیشتر منتظر بمانیم.

منبع: trustedreviewsبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما