سرفیس های جدید در راه هستند

مجید نوردوست ۱۴ تیر ۱۳۹۵ | ۱۰:۳۸ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به احتمال زیاد شرکت مایکروسافت در آینده‌ای نزدیک سرفیس‌های جدیدی راهی بازار می‌کند. به‌تازگی توسعه‌دهندگان مختلف از ساختمان ۸۸ مایکروسافت بازدید کرده‌اند و متوجه شده‌اند که این شرکت در حال ساخت محصولات جدید است و قصد دارد محصولات بیشتری را با نام سرفیس راهی بازار کند.

مایکروسافت امسال سه مدل سرفیس جدید معرفی خواهد کرد.

یکی از این توسعه‌دهندگان که «شوبان چمبورکار» (Shubhan Chemburkar) نام دارد و از ساختمان ۸۸ مایکروسافت بازدید کرده بود گفت که این شرکت محصولات خودش مانند سرفیس پرو ۴، سرفیس بوک و Type Cover های مختلف را به نمایش درآورده بود. همچنین تصویری در این ساختمان بوده که به عرضه‌ی محصولات جدید اشاره می‌کرده است. این موضوع زمانی جالب‌تر می‌شود که بدانید، شایعات به عرضه کامپیوترهای بدون کیس سرفیس اشاره می‌کنند.

شوبان چمبورکار به این موضوع اشاره کرد که مایکروسافت سه Surface جدید در سال آینده راهی بازار خواهد کرد که به احتمال زیاد یکی از آن‌ها سرفیس فون خواهد بود که شایعات زیادی درباره‌ی آن منتشر شده است. همچنین این شرکت تبلت Surface Pro 5 و لپ‌تاپ سرفیس بوک ۲ را هم معرفی خواهد کرد. انتظار داریم که این محصولات در اواخر سال ۲۰۱۶ یا اوایل سال ۲۰۱۷ راهی بازار شوند.

منبع: Ubergizmo

‌‌‌‌

کانال تلگرام دیجی کالا مگ -سرفیس

برچسب‌ها :
دیدگاه شما