سرویس ارسال رایگان یک‌روزه آمازون در ۱۱ شهر جدید

فرشته سلیمانی ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۳:۳۰ 25 ژانویه 2017

آمازون سرویس ارسال یک‌روزه‌ی خود را برای مشتریان ویژه (Amazon Prime) در ۱۱ شهر جدید رایگان کرد. توسعه‌ی بازار آمازون تا آن‌جا پیش رفته که تا امروز مشتریان ویژه در ۲۷ منطقه‌ی شهری آمریکا می‌توانند سرویس‌های مخصوص را دریافت کنند.

مشتریان ویژه در ۱۱ شهر جدید سفارش‌های‌شان را در همان روز به صورت رایگان دریافت می‌کنند.

مشتریان ویژه در شهرهایی مثل شارلوت، سینسینتی، میلواکی، نشویل، توسان و… حالا می‌توانند خریدهای با شرایط خاص‌شان را در هریک از روزهای هفته به صورت رایگان دریافت کنند. این امتیاز به خریدهای بالای ۳۵ دلار تعلق می‌گیرد. خریدهای واجد شرایط ارسال یک‌روزه قبل از ساعت ۹ شب به‌وقت محلی به دست مشتریان می‌رسد.

ایده‌ی ارسال یک‌روزه‌ی رایگان اولین‌بار در سال گذشته مطرح شد و به این ترتیب مشتریان ویژه در شهرهای بزرگی مثل سان‌فرانسیسکو، نیویورک و لس‌آنجلس از پرداخت کرایه‌ی ۵.۹۹ دلاری معاف شدند.

اما سیاست جدید توسعه‌ی بازار آمازون برای مشتریان ویژه‌ای که در شهرهای کوچک‌تر ۹۹ دلار حق عضویت سالانه پرداخت می‌کنند، این پیشنهاد وسوسه‌برانگیز جدید را دارد. البته بد نیست اشاره کنیم تنها یک میلیون کالا در آمازون واجد شرایط ارسال یک‌روزه هستند که در مقایسه با ۲۰ میلیون کالایی که قابلیت ارسال دو روزه دارند، بسیار کم‌تر است.

منبع: The Verge , Digital Trends

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
  1. سعيد سعيد

    خوبه که تو ایران هم دیجی کالا با احساس مسوولیت نسبت به مشتریانش برخورد می کنه و در مورد بهتر شدن کیفیت تجربه ی این ارتباط فکر می کنه..چند روز پیش اولین خریدم رو از دیجی کالا انجام دادم و هم نسبت به قیمت هم ارسال و هم تجربه ی برخورد حرفه ای احساس رضایت می کنم. تجربه ی خوبی بود و امیدوارم همین طور کیفیت کارشون رو بالا ببرن.

  2. رضا رضا

    ممنون از این اطلاعات جالب

  3. پیمان پیمان

    دیجیکالای عزیز هم هزینه های ارسالو بهتر کرد!