سرویس “تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت” توسط شاتل ‌موبایل معرفی شد

۹ بهمن ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

مدیرعامل شاتل موبایل از ارائه سرویس «تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت» با هدف ایجاد سهولت کاربری و جلوگیری از تحمیل هزینه بالای ناشی ازتعرفه مصرف آزاد اینترنت به مشترکین تلفن همراه و برای نخستین بار در کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شاتل موبایل، آرش کریم‌بیگی با بیان این مطلب اظهار داشت: با عرضه این سرویس جدید، مشترکین سیم‌کارت‌های شاتل موبایل، با تمام شدن حجم اینترنت بسته ترکیبی خود، برخلاف مشترکین سایر اپراتورهای کشور دیگر نگران تحمیل هزینه سنگین اینترنت مصرف آزاد و خارج از بسته نخواهند بود، زیرا پس از پایان حجم اینترنت بسته ترکیبی ماهیانه خود و در صورت ورود به طرح مصرف آزاد، بابت هر کیلو بایت مصرف اینترنت تنها ۰٫۰۷۵ ریال می‌پردازند. این در حالی است که تعرفه پایه مصرف آزاد اینترنت مشترکین سیم‌کارت‌های اعتباری کشور ۰.۶ ریال به ازای تبادل هر کیلوبایت اطلاعات است.

 

تجربه ۳۸ مگابیت سرعت؛ سیم‌کارت شاتل در برابر رقبا

وی تصریح کرد: این تعرفه، پایین‌ترین تعرفه مصرف آزاد اینترنت در بین اپراتورهای تلفن همراه کشور است که توسط شاتل موبایل عرضه شده است.

به گفته مدیرعامل شاتل موبایل، تحمیل هزینه بالای ناشی از مصرف آزاد اینترنت یکی از مشکلات گریبانگیر مشترکان تلفن همراه کشور بوده است. زیرا زمانی که حجم اینترنت بسته ترکیبی مشترک به اتمام میرسید، به صورت خودکار تعرفه مصرف آزاد عادی اینترنت برای مشترک محاسبه و هزینه بسیار زیادی را به آنان تحمیل می‌کرد و یا مشترک مجبور می شد نسبت به خرید یک بسته افزایشی جدید تا پایان دوره بسته ترکیبی خود اقدام کند.

کریم بیگی با اشاره به اینکه بسته‌های ترکیبی شاتل موبایل، مقرون به صرفه ترین تجربه استفاده از خدمات مکالمه، پیامک و اینترنت را به همراه خدمات محتوایی اختصاصی نماوا برای مشترکین این اپراتور فراهم می آورد، افزود: قابلیت‌هایی از قبیل انتقال باقی مانده حجم بسته به دوره بعد، عدم محدود سازی زمان استفاده بخشی از حجم بسته خریداری شده مشترک به ساعات خاصی از شبانه روز، تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت، قابلیت تمدید خودکار بسته و سیستم پیشرفته مدیریت آنلاین سیم‌کارت در کنار عرضه پایین ترین تعرفه خدمات پایه سیم کارت های اعتباری کشور، باعث شده محصولات و خدمات این اپراتور برای مشترکین متفاوت و منحصر به فرد باشد.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه