سونی کوچکترین دوربین بدون‌آینه جهان را معرفی می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شاید بتوان گفت سونی در حوزه ساخت دوربین به اندازه بعضی از رقبا همچون نیکون، کانن، فوجی‌فیلم یا الیمپوس فعال نبوده اما این شرکت در پیشرفت تکنولوژی دوربین‌ها، بویژه دوربین‌های بدون آینه سهم بسزایی داشته و اولین سازنده‌ای بوده که دوربین بدون آینده فول‌فریم را به بازار عرضه کرد. این پیشرفت‌ها ادامه یافتند و در شرایط فعلی سونی سری‌های A7 و A9 را هم در بازار دوربین‌های بدون‌آینه فول‌فریم عرضه کرده است.

حال به نظر می‌رسد که باید در حوزه دوربین‌های عکاسی منتظر مدل جدیدی باشیم که یک پیشرفت دیگر به حساب می‌آید. براساس اخباری که سایت Photo Rumors منتشر کرده، سونی قصد دارد کوچکترین دوربین بدون آینه فول‌فریم جهان با لنز قابل تعویض را عرضه کند. البته هنوز به شکل کامل مشخص نیست که واقعا از کوچکترین دوربین جهان حرف می‌زنیم یا از باریک‌ترین دوربین جهان. این مساله در هفته‌های آینده و با انتشار اخبار و شایعات بیشتر برای‌مان روشن خواهد شد.

ظاهرا این دوربین جمع و جور با عنوان Sony A5 معرفی خواهد شد؛ یک دوربین بدون‌آینه و فول‌فریم دیگر که مجموعه دوربین‌های بدون‌آینه سری A را تکمیل می‌کند.

گرچه مجموعه این اخبار را باید با کمی شک و تردید در نظر گرفت اما مدتی پیش شرکت سونی تبلیغ یک دوربین جدید را کرد که به‌زودی معرفی خواهد شد و بعضی از کارشناسان معتقدند، دوربین مطرح شده در تبلیغات همین دوربین بدون آینه جدید است.

در حال حاضر هنوز مطمئن نیستیم که معرفی دوربین جدید چه زمانی اتفاق خواهد افتاد اما این موضوع هم عنوان شده که شماره مدل پایین‌تر دوربین (A5 در قیاس با A7 و A9) ممکن است نشان‌دهنده ارزان‌تر بودن این مدل در قیاس با دو مدل دیگر باشد.

منبع: Ubergizmo

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما