سی‌گیت هارد با طرح Gears of War عرضه می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اگر یک ایکس‌باکس وان با هارد دیسک ۵۰۰ گیگابایتی دارید، مطمئنا ظرفیت دستگاه‌تان مدت‌ها است که پر شده؛ هر چه باشد بازی‌ها اغلب ۵۰ تا ۶۰ گیگابایت از هارد را اشغال می‌کنند و ممکن است گذرتان به بازی‌هایی مثل Quantum Break هم بخورد که سریال‌اش یک دانلود ۷۵ گیگابایتی است. همین موضوع هم بدون شک وادارتان کرده است تا فکری به حال افزودن ظرفیت ایکس‌باکس خود بکنید. با این که می‌توان هر هارد اکسترنال را به ایکس‌باکس وان متصل کرد، اما مایکروسافت خودش با همکاری شرکت سی‌گیت، یک هارد رسمی برای کنسول‌های‌اش عرضه کرده است. شرکت سی‌گیت دیروز خبر از عرضه‌ی یک هارد دیسک با طرح بازی Gears of War 4 را داده است.

هاردهایی که سی‌گیت برای ایکس‌باکس ساخته، هارد اکسترنال معمولی هستند.

هارد ایکس‌باکس با طرح Gears of War 4 شبیه به دسته و کنسولی که قرار است برای این بازی عرضه شود، طراحی شده است. شرکت سی‌گیت می‌گوید که این هارد درایو، سرعت انتقال داده‌اش برابر با ۱۲۰ مگابایت در ثانیه است و تفاوتی با هارد داخلی ایکس‌باکس وان ندارد.

سی‌گیت قبلا هم یک هارد درایو دو ترابایتی با طرح ایکس‌باکس برای دو کنسول ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ عرضه کرده بود. با این حال، هارد Gears of War 4 قرار است که دو محتوای دانلودی از این بازی را هم به صورت رایگان در خودش داشته باشد.

البته بد نیست به این موضوع هم اشاره کنیم که هاردهایی که سی‌گیت برای ایکس‌باکس ساخته، هارد اکسترنال معمولی هستند و قرار نیست فقط هم روی ایکس‌باکس کار کنند.

قسمت چهارم از مجموعه بازی‌های «چرخ‌های جنگ» قرار است در ماه اکتبر برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. هارد طرح این بازی هم همزمان با بازی عرضه خواهد شد.

منبع: Game Informer

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالابرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما