[شایعه] خریداران گلکسی نوت ۷ یک مچ‌بند Gear Fit 2 رایگان دریافت می‌کنند

۱۲ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۶:۰۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

امروز داغ‌ترین خبر تکنولوژی دست‌کم در حوزه‌ی موبایل مربوط به معرفی گوشی پرسروصدای گلکسی نوت ۷ است. گوشی پرچم‌داری که از مدت‌ها قبل در رسانه‌ها درباره‌ی آن خوانده‌ایم، تا چند ساعت دیگر به صورت رسمی معرفی می‌شود. اخبار و شایعات پیش از این به مشخصات فنی و ظاهری این گوشی پرداخته‌اند و عکس‌های لورفته پیش از مراسم رونمایی همه‌چیز را درباره‌ی نوت ۷ گفته‌اند.

خبر جدید این‌که ظاهرا قرار است کسانی که برای پیش‌سفارش نوت ۷ ثبت‌نام کرده‌اند، یک مچ‌بند هوشمند Gear Fit 2 هم همراه با این دستگاه هدیه بگیرند. این شایعه دست‌کم درمورد فروش نوت ۷ در آمریکا منتشر شده است.

ظاهرا قرار است کسانی که برای پیش‌سفارش نوت ۷ ثبت‌نام کرده‌اند، یک مچ‌بند هوشمند Gear Fit 2 هم همراه با این دستگاه هدیه بگیرند.

سامسونگ قبلا هم درمورد گوشی پرچم‌دار گلکسی S7 کار مشابهی انجام داده بود و یک دستگاه هدست Gear VR را به‌عنوان هدیه‌ی پیش‌سفارش این گوشی در نظر گرفته بود. به گزارش سایت‌های خبری آمریکایی، سامسونگ با دو شرکت ثبت‌کننده‌ی پیش‌سفارش برای خرید نوت ۷ در ایالات متحده یعنی T-Mobile و Sprint وارد مذاکره شده تا ترتیب اهدای مچ‌بند سلامتی Gear Fit 2 همراه با این گوشی اتخاذ شود. Gear Fit 2 به‌تازگی توسط سامسونگ معرفی شده و قیمت آن ۱۷۹.۹۹ دلار است و بسیاری آن را هدیه‌ی کاربردی‌تر و بهتری از یک هدست واقعیت مجازی می‌دانند.

البته باید گفت این دو اپراتور تنها اپراتورهای ارایه‌دهنده‌ی‌ پیش‌سفارش نوت ۷ در آمریکا نیستند و اگرچه زمزمه‌هایی از مذاکرات سامسونگ با دیگر اپراتورها وجود دارد، عرضه‌ی Gear Fit 2 با نوت ۷ هنوز به تایید رسمی نرسیده است. به‌این ترتیب این‌که سامسونگ تصمیم بگیرد مچ‌بند هوشمندش را صرفا به پیش‌سفارش‌ها اختصاص دهد هم قطعی نیست.

بخش هیجان‌انگیز ماجرا این است که اگر چنین شایعه‌ای صحت داشته باشد، ممکن است در نمایندگی‌های ایران هم شرایطی تعریف شود که مشتریان ایرانی با خرید نوت ۷، مچ‌بند Gear Fit 2 را به‌عنوان هدیه دریافت کنند.

منبع: Ubergizmo

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar Next is Now

    عالیه