شکست تیم محمد صلاح مقابل اروگوئه

۲۶ خرداد ۱۳۹۷ | ۰۰:۲۴ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی اروگوئه و مصر

در نخستین دیدار از روز دوم رقابت‌های فوتبال جام جهانی ۲۰۱۸ از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (جمعه) بازی اروگوئه و مصر در ورزشگاه «اکاترینبورگ آرنا» و با قضاوت «بیورن کویپرز» برگزار شد که این بازی با برتری یک بر صفر اروگوئه خاتمه یافت.
خوسه خیمنز مدافع باشگاه اتنلتیکو مادرید در دقیقه ۸۹ با ضربه سر تنها گل این دیدار را به ثمر رساند.
مصری‌ها در این دیدار محمد صلاح ستاره اصلی تیم شان را در اختیار نداشتند و در غیاب بهترین گلزن لیگ برتر انگلیس نتوانستند فرصت گلزنی خلق کنند. در سوی مقابل اروگوئه بازی بهتری ارائه کرد، اما درخشش دروازه‌بان مصر مانع از گلزنی بیشتر ستاره‌های این تیم شد. بهترین موقعیت‌های اروگوئه از دقیقه ۸۰ به بعد بود که دروازه‌بان مصر شوت محکم ادینسون کاوانی از پشت محوطه جریمه را به کرنر فرستاد. همچنین در دقیقه ۸۸ نیز ضربه ایستگاهی کاوانی به تیر عمودی برخورد کرد تا نام این مهاجم در فهرست گلزنان جام جهانی قرار نگیرد.
احمد حجازی از مصر از داور بازی کارت زرد گرفت.
با این پیروزی اروگوئه هم مثل روسیه ۳ امتیازی شد اما به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به روسیه در رده دوم جدول رده بندی گروه A جام جهانی قرار گرفت. در این گروه عربستان بدون امتیاز و تفاضل گل منفی ۵ در رده آخر قرار دارد.
در اولین دیدار این گروه روز اول جام جهانی روسیه میزبان با نتیجه ۵ – صفر مقابل عربستان به پیروزی رسید و بهترین پیروزی تاریخش در جام جهانی با نام روسیه رسید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما