شکل و شمایل آیفون ۸ را طبق جدیدترین شایعات ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

طبق معمول در ماه‌هایی که تا معرفی آیفون ۸ باقی مانده هر روز بیش از قبل شاهد درز اطلاعات جدید درباره این گوشی شرکت اپل هستیم.

وقتی اطلاعات درباره شکل و شمایل آیفون ۸ به بیرون درز می‌کند، طراحان گرافیکی و سازنده‌های نمونه‌ها هم دست به کار می‌شوند و با این طراحی‌ها قادریم گوشی‌هایی را ببینیم که احتمالا از همه بیشتر به آیفون جدید شبیه هستند.

Benjamin Geskin یکی از طراح‌هایی است که اخیرا به منبعی معتبر درباره آیفون ۸ تبدیل شده. پیش از این  اغلب اطلاعاتی که او منتشر کرده بود به عنوان اطلاعات غلط شناخته می‌شدند اما اخیرا مدتی است که شاهد انتشار اخبار و اطلاعاتی دقیق توسط این فرد بودیم.

به همین دلیل آخرین طرح و مدلی که این گرافیست منتشر کرده مورد توجه قرار گرفته است.

براساس این نمونه ساخته شده، آیفون جدید که قرار است در دهمین سالگرد آیفون، معرفی شود طراحی کاملا بدون حاشیه دارد و تنها بخشی که از صفحه نمایش اشغال شده به حسگرهای آیفون تعلق دارند. این طرح درباره مساله مناقشه‌برانگیز این روزها یعنی حسگر اثر انگشت سکوت اختیار کرده و اطلاعات جدیدی در اختیارمان قرار نمی‌دهد.

به این شکل هنوز هم نمی‌دانیم آیا این حسگر زیر صفحه‌نمایش قرار خواهد گرفت یا به پشت گوشی منتقل می‌شود. یک گزینه دیگر هم حذف حسگر و استفاده از یک سیستم تشخیص چهره پیشرفته است. به هر حال همه چیز ظرف هفته‌های آینده مشخص خواهد شد.

در ادامه می‌توانید مدلی که طبق جدیدترین اطلاعات از آیفون ۸ طراحی شده را ببینید:

منبع: Phone Arena

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما