ایران‌خودرو امسال ۶ هزار دستگاه از محصولات خود را به عراق صادر می‌کند

۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
صادرات ایران خودرو

به گزارش ایکوپرس، ایران‌خودرو امسال ۶ هزار دستگاه از محصولات خود را به عراق صادر می‌کند. سهم بیشتر محصولات صادراتی ایران خودرو متعلق به خودروهای اتوماتیک است.

حسن گلچوبیان، مدیر صادرات منطقه خاورمیانه و آفریقا شرکت ایران خودرو اعلام کرد: «با توجه به استقبال و نیاز مشتریان در بازار کشورهای عربی همسایه از خودروهای اتوماتیک ، صادرات خودروهای اتوماتیک به عنوان یکی از اهداف و اولویت های اصلی ایران خودرو در این کشورها دنبال می شود. در حال حاضر بازار عراق یکی از بهترین بازارهای صادراتی ما محسوب می شود و قرار است در سال جاری شش هزار دستگاه از محصولات ایران خودرو از جمله سمند، سورن، پژو پارس و دنا به این کشور صادر شود.»

به نظر می‌رسد ایران‌خودرو بیشتر تمرکز خود را روی صادرات دنا پلاس معطوف کرده است. گلچوبیان در همین راستا گفت: «یکی از محصولاتی که در بین بازارهای هدف تقاضای بسیار بالایی دارد، خودرو دنا پلاس است و در صورتی که این خودرو با گیربکس اتوماتیک تولید شود قطعا بازارهای هدف بسیاری را پوشش خواهد داد.»

ایران‌خودرو بیشتر بازار بعضی از کشورهای عربی و آفریقایی را هدف قرار گرفته است. گلچوبیان بیان کرد: «بازار نیجریه نیز به عنوان یکی از بازارهای صادراتی سودده برای ایران خودرو شناسایی شده است که پس از رفع موانع موجود برای صادرات به این کشور،آغاز خواهد شد و این بازار هم در انتظار محصولات اتوماتیک گروه صنعتی ایران خودرو خواهد بود. استقبال مردم این کشور از سبد محصولات ایران خودرو بسیار چشمگیر است، از این رو انتظار می رود امسال با صدور دو تا سه محصول اتوماتیک به بازار عمان، گام های بلندی را در توسعه بازار خود در کشورهای همجوار برداریم.»

مدیر صادرات منطقه خاورمیانه و آفریقا شرکت ایران در انتها گفت ایران‌خودرو در تلاس است تا با با ارائه تسهیلات و خدمات پس از فروش در دسترس، سهم خود را در بازارهای خاورمیانه افزایش دهد. به نظر شما ایران‌خودرو در صادرات محصولات خود به کشورهای همسایه چقدر می‌تواند موفق عمل کند؟

منبع: ایکوپرس

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه