طرح احتمالی گلکسی نوت ۸ در یکی از تبلیغات سامسونگ دیده شد

اسماعیل دلخموش ۲۳ تیر ۱۳۹۶ | ۱۴:۰۰ 22 جولای 2018

احتمالا یکی از حساب‌های توییتری متعلق به شرکت سامسونگ در تبلیغی مربوط به تراشه اگزینوس ۹، خواسته یا ناخواسته طرح نوت ۸ را لو داده است.

طراحی و سخت‌افزار به کار رفته در گلکسی اس ۸ آنقدر جذاب و قدرتمند بود که بسیاری از کاربران هر لحظه منتظر معرفی پرچم‌دار جدید سامسونگ در میان گوشی‌های سری نوت هستند. حال به نظر می‌رسد سامسونگ در تبلیغی مربوط به تراشه‌های اگزینوس، بخشی از طراحی این گوشی جدید را به نمایش گذاشته باشد.

توییتر سامسونگ اگزینوس تصویری منتشر کرده که در کنار تراشه‌های جدید، یک گوشی هوشمند را نشان می‌دهد. شاید در اولین نگاه به نظرمان برسد که این گوشی همان گلکسی اس ۸ است اما با دقت بیشتر متوجه می‌شویم لبه‌های بالایی گوشی از اس ۸ باریک‌تر است و به این ترتیب همه حدس و گمان‌ها به سمت گوشی جدید سری نوت یعنی نوت ۸ معطوف شده است.

البته ممکن است صرفا تصویرسازی از گلکسی اس ۸ به شیوه‌ای انجام شده که لبه‌ی بالایی گوشی به نظر باریک‌تر می‌رسد. این فرضیه ممکن است صحت داشته باشد چون بعضی از کارشناسان هم معتقدند هنوز کمی زود است که سامسونگ نوت ۸ را در معرض نمایش قرار دهد. از طرفی اگر طرح نوت ۸ به شکل تصادفی در این توییت لو رفته باشد، به احتمال زیاد تا همین حالا این توییت از حساب اگزینوس حذف می‌شد اما این اتفاق هم هنوز نیفتاده.

به جز موضوع لبه بالایی نشانه خاص قابل توجه دیگری وجود ندارد که از طریق آن بتوانیم مطمئن شویم طرح جدید، طرح مربوط به نوت ۷ است یا گلکسی اس ۸. بنابراین طرح جدید شرکت سامسونگ باعث حدس و گمان‌های زیادی شده و بعضی از رسانه‌ها معتقدند سامسونگ در این تصویر،  طراحی نوت جدید را به نمایش گذاشته است.

منبع: Twitter

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Amin B3DA Amin B3DA

    تصویر پشت که مشخص میکنه انگار اثر انگشت برداشته شده!!!

    من همچنان چشم انتظار شهریور و رونمایی نوت ۸ هستم. خداکنه هم ظاهر زیبایی داشته باشه هم امکانات زیادتر. و دوربینشم خوب از آب دربیاد آخه اولین باره سامسونگ میخواد روی غول جدیدش دوربین دوتایی بزاره کاش از دوربین اس ۸ هم بهتر بشه