طرح ترافیک زوج و فرد در روزهای پنج‌شنبه هم اجرا خواهد شد

رضا نظریانی ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۳ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
طرح ترافیک

هر سال با نزدیک شدن به روزهای آخر سال، حجم ترافیک خیابان‌ها و مسیرهای منتهی به مراکز فروش افزایش قابل توجهی پیدا می‌کند. ترافیک ایجاد شده از سوی کسانی که قصد انجام خرید سال نو دارند در هفته‌های پایانی سال دردسر ساز می‌شود. این ترافیک در روزهای پنج‌شنبه به بالاترین حد خود می‌رسد و مشکلاتی ایجاد می‌کند. به همین منظور پلیس راهنمایی و رانندگی تهران قصد دارد با اعمال طرح زوج و فرد در روزهای پنج‌شنبه ماه اسفند، تا حدودی این ترافیک را کنترل کند.

به گفته سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، اسفند امسال طرح طرح ترافیک و طرح زوج‌ و فرد در روزهای پنج‌شنبه نیز از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۳ اجرا خواهد شد. سردار مهماندار از مردم خواست تا حد ممکن از سیستم حمل و نقل عمومی در این ایام استفاده کنند تا کسبه و خریداران بتوانند به خوبی به فعالیت‌های خود بپردازند.

بیشتر بخوانید: جزيیات طرح جایگزین زوج و فرد و کنترل ترافیک شورای شهر تهران برای سال ۹۸

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar آتنا

    كساني كه كم بضاعتند از روي ناچاري در اين محدوده ساكنند.از اول سال تا آخر سال پولدارهاي غرب وشمال تهران براي وقت گذراني دود اگزوزشان را به سمت مركز شهر ميفرستند.پولدارهم هستند چند تا ماشين هم دارند هروقت بخواهندميان مركز شهر.آخه اين انصافه ،سلامتي مردم بيچاره را بايد با پول خريد و فروش كرد اين پولي كردن طرح چه معني ميده بدبختيش هم مردم داخل محدوده ميكشند.آياآنها ميترسيد كه زوج وفرد را ازدم منزل براي كل تهران اجرا نميكنيد.