طرف‌داران اپل با اندروید ۵ هیجان‌زده می‌شوند

۱۵ مرداد ۱۳۹۴ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

طرف‌داران اپل نسبت به اندروید ۵ هیجان زیادی نشان دادند. یک گروه دوربین مخفی به قصد شوخی، پنجمین نسخه‌ی سیستم عامل اندروید موسوم به لالی‌پاپ را روی آیفون اپل نصب کردند و به افراد رهگذر در خیابان می‌گفتند که iOS 9 اپل را ببینند. یکی از کاربران آیفون گفت که در iOS 9 (که در واقع اندروید ۵ بود) همه چیز دوباره آسان‌تر شده. فرد دیگری از این که با ویجت می‌شد صدای موسیقی را کنترل کرد خوشحال شد.

یک گروه دوربین مخفی در هلند برای مشاهد‌ه‌ی واکنش مردم، گوشی آیفون اپل را به سیستم عامل اندروید ۵ مجهز کرد و به رهگذران خیابان گفتند که راجع به iOS 9 نظر دهند.

دیگر طرف‌داران اپل، بی‌خبر از این که به اندروید ۵ خیره شده بودند، گفتند که نسخه‌ی جدید از اندروید زیباتر و سریع‌تر است. شخص دیگری گفت که اپل «همیشه بهتر است»؛ در این میان حتی یک طرف‌دار سامسونگ هم گفت که نسخه‌ی جدید iOS برنامه‌ها را بهتر از اندروید نشان می‌دهد.
یک طرف‌دار دیگر iOS گفت «البته نسخه‌ی جدید بهتر شده»، فرد دیگری با هیجان گفت «من فکر می‌کنم این ویژگی ریبوت کردن یک اختراع فوق‌العاده است». در این میان تنها یک نفر متوجه شباهت این نسخه‌ی iOS 9 و اندروید ۵ شد و گفت این نسخه‌ی جدید iOS دقیقا شبیه اندروید است.
این موضوع نشان می‌دهد درصد بیشتری از افرادی که (فرقی نمی‌کند طرف‌دار چه جبهه‌ای باشند) در مقابل سیستم‌های‌ عامل‌ جبهه گرفته‌اند، سوای ظاهر آنها، چیزی زیادی در مورد، به عنوان مثال، iOS یا اندروید نمی‌دانند. طراحان و توسعه‌دهندگان این دو نرم‌افزار ویژگی‌هایی در آنها طراحی کرده‌اند که به عنوان امضا و ردپای آنها شناخته می‌شود و از دیگری کاملا متمایز است و هیچ‌وقت تغییر نمی‌کند. یک ضرب‌المثل انگلیسی می‌گوید «The Devil’s in the Details» که بیانگر اهمیت جزییات است. جزییات ممکن است در نظر بسیاری بی‌اهمیت جلوه کند، اما در واقع همین نکات ریز هستند که می‌توانند تغییراتی بنیادی را ایجاد ‌کنند.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar جدیدترین اخبار تکنولوژی

    واقعاً جالبه که بعضی ها چقدر احمقانه و فقط کورکورانه از یه برند طرفداری می کنن. حتی نتونستن فرق بین سیستم عاملا رو بفهمن.

    مطلب جالبی بود . ممنون .

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه