Galaxy S8 اول اردیبهشت ۹۶ به بازار می‌آید

۲۴ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۸:۳۰ ۳۱ تیر ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

گزارش‌هایی که در اوایل این ماه رسیده حاکی از این موضوع هستند که پیش فروش Galaxy S8 سامسونگ از ۲۱ فروردین آغاز و از روز یکم اردیبهشت سال ۹۶ این گوشی وارد بازارهای جهانی می‌شود. البته گزارش دیگری به دنبال آن منشر شده‌اند که می‌گویند ممکن است عرضه‌ی Galaxy S8 یک هفته و تا ۸ اردیبهشت به تاخیر بیافتد.

ممکن است عرضه‌ی Galaxy S8 یک هفته و تا ۸ اردیبهشت به تاخیر بیافتد.

«مینگ چی کو» (Ming-Chi Kuo)، از تحلیلگران موسسه‌ی اقتصادی KGI در گزارش خود گفته است که تاریخ عرضه‌ی این محصول در بازار همچنان اول اردیبهشت خواهد بود. باید اشاره کنیم «کو» سابقه‌ی بسیار خوبی در مورد پیش‌بینی‌های اپل و شایعاتش دارد. با این حال نمی‌دانیم گفته‌های او در مورد برندهای دیگر چقدر قابل اعتماد هستند. همچنین باید یادآور شویم «ایوان بلس» (Evan Blass) که تاخیر در عرضه گلکسی S8 را گزارش کرده، فردی بانفوذ است و سابقه‌ی تأثیرگذاری در پیش‌بینی‌هایش دارد؛ بنابراین سخت است بگوییم در این مورد به حرف کدام یک از آن‌ها می‌توان اعتماد کرد.

گزارش «کو» نشان می‌دهد دو مدل گلکسی S8؛ یعنی گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس با هم عرضه می‌شوند. او گفته که نسخه‌هایی از گلکسی S8 که در آمریکا، ژاپن و چین عرضه می‌شوند؛ چیپ‌ست اسنپدراگون کوالکوم ۸۳۵ دارند. در حالی که نسخه‌ای از آن‌ها که در قسمت‌های دیگر جهان عرضه می‌شوند، تراشه‌ی اکسینوس ۸۸۹۵ خواهند داشت.

به هر حال حرف و حدیث‌ها در مورد تاریخ انتشار و تفاوت‌های احتمالی پرچمداران سامسونگ زیاد است. باید صبر کرد و نتیجه را دید. بسیاری از مردم در دنیا به ویژه طرفداران سامسونگ منتظر گوشی گلکسی S8 هستند. آیا شما هم جزو کسانی هستید که در انتظار گلکسی S8 سامسونگ خواهند ماند؟

منبع: Ubergizmo

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar ک

  من بیاد میخرمش انشالله

 2. Avatar Next is Now

  ما که بی صبرانه منتظر این شاهکار هستیم

  1. Avatar Mohammad79MP

   فقد منتظرم بیاد