فال‌آوت۴ روز اول عرضه‌اش ۱۲ میلیون نسخه فروخت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت بازی‌سازی بتسدا از فروش شگفت‌انگیز شماره‌ی چهارم از مجموعه بازی‌های فال‌آوت خبر داده است طبق خبری که این شرکت منتشر کرده، فال‌آوت۴ توانسته است در روز اول عرضه‌اش، ۱۲ میلیون نسخه بفروشد. بتسدا می‌گوید که این مقدار، برابر با ۷۵۰ میلیون دلار فروش است. این آمار منتشر شده، فال‌آوت۴ را به موفق‌ترین بازی امسال تبدیل می‌کند.

فروش ۷۵۰ میلیون دلاری فال‌آوت۴ این بازی را بالاتر از ندای وظیفه: عملیات سری ۳ قرار می‌دهد.

بتسدا هم‌چنین گفته که نسخه‌ی ویژه‌ی فال‌آوت۴ که Fallout 4: Pip-Boy Edition نام دارد، بیشترین مقدار فروش روز اول را در بین تمام نسخه‌های ویژه‌ی بازی‌های ویدیویی داشته است.

فال‌آوت۴ هم‌چنین در فروش دیجیتال هم موفق بوده است. این بازی توانسته با شکستن رکورد جی‌تی‌ای۵، در روز اول عرضه‌اش بیش از ۴۷۰ هزار بازی‌کننده‌ی همزمان روی استیم داشته باشد. اپ Fallout Pip-Boy هم که به بازی‌کننده‌ها اجازه می‌دهد بازی را توسط یک اپ در کنار دسته‌شان مدیریت کنند، در صدر بازی‌های اپ استور اپل قرار گرفته است. بر اساس آماری که وب‌سایت Twitch ارایه داده، فال‌آوت۴ هم‌چنین در بین بازی‌های امسال بیشترین تعداد بازدید را در روز عرضه‌اش روی این سایت داشته است.

«ولاتکو اندونوف»، مدیرعامل شرکت بازی‌سازی بتسدا در بیانیه‌ای گفته است: “به تاد هاوارد، کارگردان استودیوی بازی‌سازی بتسدا و تیم با تجربه‌اش که این بازی شگفت‌انگیز را ساخته افتخار می‌کنیم.”

فال‌آوت۴ در روز نوزدهم آبان برای سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

منبع: Bethsoft.com

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. nima

    بازی فال آوت۴ برای ایکس باکس۳۶۰ هم میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما