فروشگاه ویژه آمازون با اجناس هیجان‌انگیزی که اسمش را هم نشنیده‌اید

اسماعیل دلخموش ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ | ۰۹:۲۰ 5 دسامبر 2018 زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

آمازون بزرگترین خرده فروشی آنلاین آمریکا است و حاشیه سود قابل توجهی دارد. این روزها تقریبا هر چیزی که فکرش را بکنید می‌شود از این سایت خرید. لوازم تکنولوژیک، کتاب‌، مبلمان، پارچه، مواد غذایی، محتوای دیجیتال و بسیاری چیزهای دیگر. اما قدرتمند‌ بودن و بزرگ ‌بودن چه فایده‌ای دارد اگر دست کوچکترها را نگیری؟

در کنار فروش اجناس شناخته شده و محبوب، آمازون فروشگاه ویژه‌ای هم برای فروش اجناس کمتر شناخته شده اما جذاب دارد. اسم این فروشگاه ویژه Amazon Launchpad است و به فروش اجناس جذاب و هیجان‌انگیز تکنولوژیک جدیدی اختصاص دارد که توسط شرکت‌های کوچک، نوپا یا کم‌بودجه ساخته شده.

مثلا تا به حال اسم محصولی چون قفل بلوتوثی بی‌سیم کامپیوتر را شنیده‌اید؟ یا می دانید سیستم وای‌فای Luma Home می تواند مشکلات رایج اینترنت وای‌فای‌تان را حل کند؟ تا به حال اسم  Ollie رباتی که با یک اپلیکیشن کنترل می‌شود را شنیده‌اید؟ همه این اجناس را می‌توانید در فروشگاه ویژه آمازون پیدا کنید.



amazon2

البته بد نیست بدانید این فروشگاه صرفا به گجت‌های الکترونیکی اختصاص ندارد. بعضی محصولات عجیب و غریب دیگر مثل اسپرسو‌ساز همراه، اتوی همراه یا ریشه‌های آماده گیاهان (برخی ریشه های آماده برای کاشت در یک قوطی) هم در این فروشگاه عجیب آمازون پیدا می‌شوند.

منبع: BGR



کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. هامون هامون

    امیدوارم دیجی کالا هم به زودی این کاررو انجام بده.

  2. ali ali

    ای کاش دیجی کالا هم همچین سرویسی راه مینداخت