فوجی‌فیلم چاپگر عکس فوری موبایل Instax Share SP-3 را معرفی کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

فوجی‌فیلم تابستان امسال پس از عرضه دوربین Instax SQ10 یک مدل مربعی از فیلم‌های Instax خود را عرضه کرد و حال این فرمت را به خط تولید چاپگرهای بی‌سیم‌اش هم اضافه کرده است.

روز گذشته شرکت فوجی‌فیلم چاپگر عکس فوری موبایل Instax Share SP-3 را به قیمت ۱۹۹ دلار معرفی کرد. این سومین مدل چاپگرهای عکس فوری موبایل شرکت فوجی از سال ۲۰۱۴ و معرفی اولین نمونه این محصولات، به حساب می‌آید.

مدل جدید SP-3 اولین مدلی است که از فیلم‌های جدید Instax Square استفاده می‌کند اما به جز این مساله تقریبا تفاوتی با مدل‌ قبلی یعنی SP-2 که فیلم‌های Instax Mini را چاپ می‌کرد ندارد. اینکه SP-3 با مدل سال گذشته شباهت‌های زیادی دارد خوبی‌ها و بدی‌های خاص خود را خواهد داشت. می‌دانیم که مدل SP-2 سریع عکس چاپ می‌کند، با اغلب موبایل‌ها و سرویس‌ها می‌توانید با این چاپگر کار کنید و کیفیت چاپ هم قابل قبول است. پس شباهت به مدل سال قبل یعنی تکرار همه این ویژگی‌های خوب. نکته منفی این است که احتمالا مدل جدید هم مشکل تجربه کاربری نامناسب اپلیکیشن که قبلا وجود داشت را حفظ کرده است.

چاپگر عکس فوری موبایل Instax Share SP-3 در رنگ‌های مشکی و سفید و در اوایل ماه نوامبر (اواسط آبان) وارد بازار می‌شود.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما