قابلیت ویرایش ویدیو؛ به‌زودی در Prisma

۷ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۰:۱۷ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اگر چند هفته‌ی گذشته را در غار تنهایی به سر برده باشید، طبیعتا انتظار نداریم چیزی درباره‌ی اپلیکیشن ویرایش عکس محبوب پریزما (Prisma) بدانید. اما در غیر این‌صورت به احتمال بسیار زیاد این‌روزها ردپای این اپلیکیشن را دست‌کم در عکس‌های یکی دو نفر از دوستان‌تان دیده‌اید. پریزما یک اپلیکیشن ویرایش عکس است که عکس‌های شما را شبیه به یک اثر هنری می‌کند. درواقع انگار که این عکس نقاشی شده است آن‌هم با سبکی خاص. از روزی که این برنامه برای اندروید هم ارایه شد، محبوبیت آن بسیار بالا رفت و حتی شاید بتوانیم بگوییم به‌اشتراک‌گذاری عکس‌های ویرایش‌شده با پریزما تبدیل به یک ترند شد.

یکی از موسسان پربزما گفته در چند هفته‌ی آینده این اپلیکیشن قابلیت ویرایش ویدیوها را هم با همان سبک خاص هنری خواهد داشت.

حالا یکی از موسسان پربزما گفته در چند هفته‌ی آینده این اپلیکیشن قابلیت ویرایش ویدیوها را هم خواهد داشت. در این زمان ویدیوکلیپ‌های کوتاه شما می‌تواند با همان سبک هنری که در عکس‌ها شناخته‌ایم، ویرایش شوند.

کار با پریزما آسان است؛ کافی‌ست عکس‌تان را در این اپلیکیشن باز کنید و یکی از ۳۰ قالب رایگان پیشنهادی را انتخاب کنید. این قالب‌ها بازی جالبی با رنگ‌ها و خطوط در عکس شما خواهند داشت و البته بعد از تحمل زمانی نه‌چندان کوتاه، یک عکس خاص آماده‌ی اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی خواهد بود. با این‌حال جای ‌خالی این‌طور ویرایش برای ویدیوها خالی بود.

آن‌طور که می‌گویند، فناوری لازم برای افزودن ویرایش ویدیو به اپلیکیشن پریزما آماده است و در حال حاضر این استارتاپ روی آماده کردن زیرساخت‌های لازم برای افزودن چنین امکانی کار می‌کند. این خبر خوبی است چون نشان می‌دهد پریزما احتمالا می‌خواهد فکری به حال سرعت پایین فرآیند ویرایش کند.

منبع: GSM Arena

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar محمد

    الا وکیلی پریزما خیلی خوبه
    اینکه به نت باید وصل باشی یه کم کلافه کنندس