با قابلیت جدید گوگل پلی از این فروشگاه خانوادگی خرید کنید

۷ مرداد ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

قابلیت Play Family Library فروشگاه اپلیکیشن Google Play چند هفته‌ای است که برای برخی افراد در دسترس قرار گرفته بود اما در دسترس عموم نبود. اما روز گذشته عاقبت این ویژگی در دسترس عموم قرار گرفت. با این قابلیت ۶ فرد می‌توانند خریدهایی که در گوگل پلی داشته‌اند را با هم به اشتراک بگذارند. این محصولات شامل موارد مختلفی چون اپلیکیشن‌ها، بازی‌ها، فیلم‌ها، سریال‌های تلویزیونی و کتاب‌ها می‌شوند.

همه این محصولات را می‌توان در سیستم‌‌های عامل‌ اندرویدی به اشتراک گذاشت. فیلم‌ها و سریال‌ها و کتاب‌ها  را هم می‌توانید از طریق وب و اپلیکیشن‌های گوگل در iOS استفاده کنید.

برای استفاده از قابلیت Play Family Library نیازی به پرداخت مبلغ بیشتری ندارید و صرفا باید تنظیمات آن را فعال کنید. وقتی این قابلیت را تنظیم کنید باید یک کارت اعتباری برای خریدهای خانوادگی‌تان مشخص کنید البته سایر اعضا هم می‌توانند با کارت‌های خودشان دست به خرید بزنند.

همین ویژگی برای گوگل پلی موزیک هم فعال شده است. اگر می‌خواهید موسیقی‌ها را به شکل خانوادگی در اختیار داشته باشید یعنی ۶ نفر از اعضای خانواده بتوانند از آن استفاده کنند باید مبلغ ۱۴.۹۹ دلار در ماه پرداخت کنید. این ویژگی گوگل پلی موزیک در چهار کشور جدید دیگر یعنی ایتالیا، مکزیک، ایرلند و نیوزیلند هم فعال شده.

Play Family در حال حاضر در کشورهای استرالیا، برزیل، کانادا، فرانسه، آلمان، ایرلند، ایتالیا، ژاپن، مکزیک، نیوزیلند، بریتانیا و ایالات متحده آمریکا در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

منبع: GSMArena

‌‌
مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar امیر

    به خدا دیگه خسته شدم از بس با وی پی ان رفتم واسه دانلود کردن
    خدا کنه این بدبختی های ما یه روزی تموم شه مثل کل دنیا بتونیم از این چیزا راحت استفاده کنیم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه