قیمت‌های جدید برای گوشی‌های گلکسی S6 و S6 اج

زهرا غلامی ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ | ۰۹:۰۸ 22 جولای 2018

چند روز پیش خبری منتشر کردیم مبنی بر این که سامسونگ می‌خواهد قیمت‌ گوشی‌های گلکسی S6 و S6 اج را پایین بیاورد. امروز هم گزارشی از کشور هلند نشان می‌دهد که تا چه میزان قیمت این دستگاه‌ها پایین آمده است.

یک وب‌سایت معتبر هلندی اخیرا قیمت‌های جدید را برای گوشی‌های گلکسی S6 و S6 اج درج کرده است که از کاهش قیمت‌های آنها خبر می‌دهد.

گوشی ۳۲ گیگابایتی گلکسی S6 در کشور هلند تاکنون با قیمتی معادل ۷۸۲ دلار به فروش رفته است؛ اما وقتی قیمت‌های جدید این دستگاه رسمی شود، با مبلغی معادل ۶۵۷ دلار آمریکا فروخته خواهد شد. اگر شما تصمیم به خرید گوشی گلکسی S6 اج علاقه دارید، خوشحال خواهید شد که بدانید میزان کاهش قیمت برای این گوشی بیشتر بوده و از ۹۳۲ دلار به ۷۸۲ دلار خواهد رسید.
نسخه ی ۶۴ گیگابایتی گوشی‌ها که طبیعتا گران‌تر هستند برای S6 و S6 اج به ترتیب ۷۸۲ و ۸۷۷ دلار خواهد بود.

samsung-galaxy-s6-edge
از سوی دیگر اخیرا شایع شده که نسخه‌ی ۳۲ گیگابایتی فبلت گلکسی S6 اج پلاس هم قیمتی معادل ۸۷۷ خواهد داشت.
بدیهی است که S6 و S6 اج با وجود این کاهش قیمت همچنان جزو گوشی‌های گران‌قیمت محسوب می‌شوند، اما این اقدام ممکن است در آینده فروش بیشتری برای سامسونگ به ارمغان بیاورد. تصمیم شرکت کره‌ای سامسونگ مبنی بر کاهش قیمت گوشی‌های پرچم‌دارش از فروش ناامیدکننده‌ی آنها ناشی می‌شود.
البته این نکته را در نظر داشته باشید که قیمت‌های ذکر شده مربوط به کشور هلند هستند و ممکن است برای کشورهای دیگر متفاوت باشد؛ اما حداقل تصویری از میزان این افت قیمت به دست می‌دهد.

 

منبع: GSMArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما