اکوسیستم کارآفرینی ایران شبیه تیم ملی فوتبال است

۲۹ دی ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
لئون آهارونیان

شماره صد و سیم هفته نامه شنبه منتشر شد. سوپرمن ایرانی که روزهای گذشته موفق به کسب نشان امین الضرب شده بود، مهمان ایستگاه صدوسیم هفته نامه شنبه شد. لئون آهارونیان ۸۹ ساله در گفتگو با هفته نامه شنبه از تجربیات کارآفرینی اش گفته و می گوید سوپرمن است.

آهارونیان که از شاگردی مغازه پدرش شروع کرده، امروز مدیر یکی از بزرگترین شرکت‌های حمل و نقل ایران است و بزرگترین بارها و محموله های ایران با دستگاه ها و ماشین‌های او حمل شده است. پیشنهاد لئون برای بهبود وضع اقتصاد کنونی، حذف افراد ناسالم و فاسد در دستگاه های دولتی و جایگزینی آن با افراد باسواد و میهن پرست می‌باشد.

اکبر هاشمی مدیر مسئول شنبه در سرمقاله این هفته خود، اکوسیستم کارآفرینی ایران را به تیم ملی فوتبال تشبیه کرده و اعتقاد دارد افراد علی رغم تمایل و علاقه به استارتاپ‌های خاص، اما همگی برای منفعت و بهتر شدن اوضاع اکوسیستم همدل هستند. هاشمی در سرمقاله خود تخریب و افترا زدن به اکوسیستم کارآفرینی ایران را هدف دشمنان دانسته و معتقد است باید در فضای سالم و با همدلی به بهبود شرایط کنونی پرداخته شود.

در صفحه برند استوری این شماره، گزارشی از وضعیت تیس پرینت منتشر شده است. آمارها نشان می‌دهد تیس پرینت که رشد ۵۰ درصدی را در آمریکا تجربه کرده، از هر ۷۵ آمریکایی یک نفر محصول آن را خریداری کرده است.

در صفحه آغاز راه بنیان گذاران استارتاپ نکسیت از برنامه‌شان برای بازارهای بین المللی و اینکه می‌خواهند یک پلتفرم اینترنت اشیا شوند، سخن گفته‌اند. امیرعلی حسین خان از بازار ۲۰۰۰ میلیاردی گفته و اعتقاد دارد یوچک کمک می‌کند بازار را بهتر بشناسید. همچنین دیجی دکی نیز دیگر مهمان صفحه آغاز راه این شماره از هفته نامه می‌باشد.

در صفحه بازاریابی محتوا نیز گزارش مفصلی از بایدها و نبایدها شوخی با مخاطب منتشر شده است. آخرین قسمت مجموعه صفر تا صد تولید محتوا را نیز می توانید در این صفحه مطالعه کنید.

برای خرید نسخه کاغذی هفته نامه شنبه و یا دانلود نسخه pdf به وب‌سایت این مجله (shanbemag.ir) مراجعه کنید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه