BM320؛ مانیتور جدید ایسر که تقریبا بدون لبه است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

فاصله‌ی صفحه نمایش با لبه‌ها روز به روز در تلفن‌های همراه هوشمند کمتر می‌شود و این موضوع در تلویزیون‌ها و مانیتورهای مختلف هم دیده می‌شود. به تازگی شرکت ایسر مانیتوری تولید کرده که می‌توانیم بگوییم تقریبا لبه ندارد و صفحه نمایش کل دستگاه را در بر گرفته است.

مانیتور جدید ایسر لبه‌های بسیار باریکی دارد که در نگاه اول به سختی مشاهده می‌شوند.

این مانیتور جدید ایسر که می‌تواند تصاویری با کیفیت ۴K پخش کند، به شکلی طراحی شده که لبه‌های آن به شدت باریک هستند و در نگاه اول به سختی دیده می‌شوند. شرکت ایسر نام این ویژگی را ZeroFrame گذاشته است.

مانیتور جدید ایسر که BM320 نام دارد، از یک صفحه نمایش ۳۲ اینچی بهره می‌برد و برای کارهای ویدیویی و گرافیکی طراحی شده است. پنل این مانیتور هم به صورت ۱۰۰ درصد از Adobe RGB پشتیبانی می‌کند. شرکت ایسر گفته از آنجایی که BM320 از سه جهت تقریبا بدون لبه است، تجربه‌ی کاری فوق‌العاده‌ای را پیش روی کابران قرار می‌دهد و می‌توان چند عدد از آن را کنار هم قرار داد و فاصله‌ای را بین مانیتورها مشاهده نکرد.

bm320-2

هنوز مشخص نشده که این محصول جدید در چه تاریخی راهی بازار می‌شود و نمی‌دانیم چه قیمتی خواهد داشت. به احتمال زیاد در نمایشگاه Computex که چند روز دیگر برگزار می‌شود، خبرهای بیشتری از این محصول منتشر می‌شود.

منبع:‌ The Verge

‌‌‌‌‌

کانال تلگرام دیجی کالا مگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما