ماوس و کیبورد جدید مایکروسافت به بازار عرضه شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

ماوس و کیبورد جدید مایکروسافت که با نام Modern شناخته می‌شود در حال حاضر به بازار عرضه شده و کاربران می‌توانند این محصولات را خریداری کنند. این وسایل ماه گذشته معرفی شده بودند و به نظر می‌رسید حداقل از نظر شکل و شمایل با مایکروسافت سرفیس استودیو (Microsoft Surface Studio) هماهنگ باشند.

البته این ماوس و کیبورد را در عمل می‌توانید با هر کامپیوتری استفاده کنید. یکی از ویژگی‌های کلیدی کیبورد جدید مایکروسافت وجود حسگر اثر انگشت در یکی از دکمه‌های آن است. وجود این دکمه باعث می‌شود بتوانید در ویندوز ۱۰ با استفاده از این قابلیت بیومتریک وارد کامپیوتر شوید.

این کیبورد از طریق کابل یا بلوتوث با کامپیوتر شما هماهنگ می‌شود. ماوس کنار این کیبورد هم از طریق قابلیت بلوتوث فعال می‌شود. عمر باتری این کیبورد هم واقعا بالا است؛ گفته شده با یک بار شارژ باتری می‌توانید حدود ۴ ماه با کیبورد Modern مایکروسافت کار کنید. ماوس هم با یک بار شارژ در حدود یک سال برای‌تان کار می‌کند. به هر حال شیوه‌ طراحی، زیبایی و قابلیت‌های امنیتی این محصول جدید مایکروسافت را برای بسیاری از کاربران به ماوس و کیبوردی جذاب تبدیل کرده. در حال حاضر می‌توانید کیبورد را با قیمت ۱۳۰ دلار و ماوس را هم با قیمت ۵۰ دلار خریداری کنید.

منبع: Ubergizmo

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما