مایکروسافت برای خرید کنسول جدیدش سیستم مبادله‌ای راه می‌اندازد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

کسانی که کنفرانس E3 امسال را دنبال می‌کرده‌اند، خوب می‌دانند مایکروسافت در این کنفرانس وعده‌ی تولید یک کنسول Xbox قدرتمندتر را با اسم رمز Project Scorpio داده است. برای چشم‌انتظاران سرسخت این کنسول باید گفت هیچ بازی مخصوصی برای Project Scorpio توسعه داده نشده و درواقع بازی‌های ارایه‌شده برای این کنسول همچنین به کار کنسول‌ Xbox One هم می‌آید.

نماینده‌ی مایکروسافت از اجرای برنامه‌های مبادله‌ی کنسول‌های مایکروسافت برای خرید Xbox جدید می‌گوید.

به‌هرحال زمان ارایه‌ی Xbox جدید درست در همان بازه‌ای است که همه کاملا مطمئنیم تعداد زیادی از گیمرها به فکر ارتقای کنسول‌های خود می‌افتند.

خبر خوب این است که اگر دوست ندارید چندصد دلاری خرج کنید، دیو مک‌کارتی، نماینده‌ی مایکروسافت، تایید کرده مشغول برنامه‌ریزی برای همکاری با خرده‌فرو‌ش‌هایی هستند که با اجرای برنامه‌های مبادله‌ی کنسول، قیمت تمام‌شده برای مشتری را کمی مقرون‌به‌صرفه‌تر کرده و خرید آن را آسان‌تر می‌کنند.

مک‌کارتی از برنامه‌های تجاری در دست اجرای جدیدی با همکاری شریکانش حرف زده که اگرچه صراحتا معلوم نکرپخ چه نوع برنامه‌هایی به‌خصوص درمورد مبادله‌ی کنسول در پیش است، اما به قول این نماینده‌ی مایکروسافت خرید Project Scorpio را هرچه‌ راحت‌تر و باصرفه‌تر می‌کند. به‌هرحال دنبال کردن اخبار و منتظر جزییات تازه ماندن برای دارندگان کنسول‌های مایکروسافت می‌تواند به‌دردبخور و هیجان‌انگیز باشد.

درمورد زمان عرضه‌ی کنسول جدید هنوز تاریخ دقیقی اعلام نشده؛ تنها این را می‌دانیم که مایکروسافت برای فصل تعطیلات ابتدای سال ۲۰۱۷ میلادی برنامه‌ریزی کرده است که این خود به معنای این است که فعلا برای روبه‌رو شدن با کنسول جدید مایکروسافت زمان داریم.

منبع: Ubergizmo

کانال تلگرام دیجی کالا مگ
مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالابرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. طراحی صنعتی

    کسی میدونه منظور از سیستم مبادله ای چیه؟

    1. مجید نوردوست مجید نوردوست

      سیستم مبادله‌ای به این معناست که شما ایکس‌باکس وانی که الان دارید یا حتی کنسول‌های دیگه رو به فروشگاه می‌برید و اون رو بایک مدل جدیدتر تعویض می‌کنید. با این کار پول کمتری برای کنسول جدید پرداخت خواهید کرد.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما