مایکروسافت گوشی را به PC تبدیل کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

هر چند وقت یکبار شایعات جدیدی از گوشی سرفیس فون شرکت مایکروسافت به بیرون درز می‌کند. محصولی که گفته می‌شود ساختار تلفن‌های همراه هوشمند را عوض خواهد کرد. امروز اطلاعات جدیدی از این گوشی به بیرون درز کرده که نشان می‌دهند سرفیس فون ویژگی‌های جالبی دارد.

گفته شده محصول جدید مایکروسافت به پروژکتور داخلی مجهز شده است. پروژکتوری که می‌تواند حالت Continuum ویندوز موبایل را همیشه نشان دهد تا کاربران با ظاهری مانند ویندوز دسکتاپ مواجه شوند. همچنین کاربران می‌توانند به مدت یک ساعت از این قابلیت بدون استفاده از مانیتور استفاده کنند. در ادامه به این موضوع اشاره شده که سرفیس موبایل به یک پایه مجهز شده که تا ۱۸۵ درجه باز می‌شود. این پایه برای تنظیم پروژکتور مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از دیگر ویژگی‌های این گوشی  می‌توانیم به قلم سرفیس پن اشاره کنیم. گفته شده این تلفن همراه هوشمند از قلم مخصوص پشتیبانی می‌کند تا امکانات بیشتری را پیش روی کاربران قرار دهد.

برای سرفیس فون از تراشه اسنپ‌دراگون استفاده شده است. شایعات می‌گویند که از یک تراشه میان‌رده برای این محصول استفاده شده است. پس به احتمال زیاد با شاهد تراشه اسنپ‌دراگون سری ۶ باشیم. انتظار می‌رفت که از اسنپ‌دراگون ۸۳۵ برای این گوشی استفاده شود. از طرف دیگر شایعه شده که گوشی جدید مایکروسافت قابلیت تا شدن دارد و می‌توان آن را به تبلت هم تبدیل کرد.

از نظر نرم‌افزاری هم گفته شده که یک نسخه جدید از ویندوز موبایل برای این گوشی در نظر گرفته شده که می‌تواند برنامه‌های Win32 یا ویندوز اصلی را اجرا کند. مثلا می‌توانید برنامه‌های EXE. را روی سرفیس فون اجرا کرد.

منبع: mspoweruser
telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. ساسان

    فوق العاده اس . منتظریم

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما