مدافع رئال مادرید به دیدار مقابل ایران می‌رسد

۱۹ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۵:۳۱ ۲۹ مهر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
جام جهانی 2018 مدافع رئال

لوپتگی، سرمربی تیم ملی اسپانیا در مورد بازیکنان مصدوم خود در آستانه دیدار دوستانه برابر تونس توضیح داد. شرایط دنی کارواخال مدافع سمت راست تیم ملی اسپانیا که در دیدار فینال لیگ قهرمانان برابر لیورپول آسیب دید هنوز به طور کامل مشخص نیست اما لوپتگی تایید کرد او یا در بازی اول جام جهانی ۲۰۱۸ یا نهایتا دومین دیدار لاروخا به میدان خواهد رفت.

به گزارش سایت روزنامه AS اسپانیا لوپتگی در کنفرانس خبری روز گذشته‌اش درباره آخرین شرایط این بازیکن به خبرنگارها گفت: «باید کمی کارواخال را دور نگه دارید اما من اطمینان دارم او به جام جهانی خواهد رسید. نمی دانم آیا کارواخال برای اولین یا دومین بازی آماده خواهد بود، اما او در نهایت در جام جهانی شرایط خوبی خواهد داشت. بوسکتس نیز شرایط خوبی داشته و به طور کامل بهبود یافته است پس اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او فردا بازی خواهد کرد.»

دیدار با تونس یک گام رو به جلو است و ما این حریف را شانسی انتخاب نکرده ایم زیرا تونس تیمی باکیفیت بوده و نیاز است ما با تمام توان بازی کنیم.

ما نیاز داریم که همه چیز را به درستی تنظیم کرده و در بازی اول با تعادل از لحاظ جسمی و ذهنی حضور یابیم.

دنی کارواخال در نیمه اول دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول به دلیل مصدومیت همسترینگ از بازی بیرون رفت و از آن روز در تمرین های گروهی اسپانیا شرکت نکرده است.

اسپانیا سرگروه ایران در گروه B رقابت های جام جهانی روسیه است. تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدارش در این رقابت ها باید به مصاف اسپانیا قهرمان سال ۲۰۱۰ جهان و قهرمان سال های ۲۰۰۸ و ۲۰۱۲ اروپا برود.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما